Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπον συναγωνιστες μου θα πρεπει να βαλουμε και κανενα τοπικ με το "μαυρο" στις πονηρες και φολες των μαγαζιων. Εξηγουμαι: Μεσημερακι και με καυλες ψαχνω οταν ο λυκος δεν ειναι εδω! Φτανω στο εν λογω μαγαζι κι ανεβαινω τα σκαλια,βγαινει μια τυπισα γεματουλα με μακρυ μαυρο μαλλι δεν συγκρατω το ονοματακι μου ανακοινωνει προγραμματακι και μιας κι ο χρονος πιεζε μαζι με τις καυλες εισηλθα. Πετσετουλα ντουζακι ολα κομπλε. Ερχεται και η δικια σου. Ξαπλωνω ανεβαινει στο κρεβατι μαζευει τα μαλλια,βγαζει απο το κομπινεζον- νεγκλιζε (αυτο σε μαρανε κουκλαμου) τα βυζομπαλα και πριν προλαβω να παρω μεζε τα τριβει λιγο πανω κατω και τα παταει στην κοιλια μου αρχινωντας μια πιπα ...μετρια. Ισα ισα να μου τον σηκωσει. ΠΑω να πιασω κατι και με το που χαιδευω λιγο κωλοκαι παω για πιο κατω ετσι στα τεσσερα που ηταν ....τσουπ και πλαγιαζει πανω στα ποδια μου και συνεχισει την πιπα. Εννοειτε και δεν εφτανα να κανω κατι και μολις εκανα να σηκωθω εκανε πιο εντονη πιπα ωστε να ξαναξαπλωνω. Εχω αρχισει και καυλωνω και της λεωπιο σιγα καυλα μου θα με χυσεις ετσι δεν θα προλαβω να γαμησω! Μεγα μαλακια ... σαν να της ειπαπιο δυνατα μπορεις να με τελειωσεις πιο γρηγορα! Οπερ και εγενετω ...παω να πω ...μη μωρη θα χυσω ... και μεκατι ρουφηγματα και γλωσοπεξιματα και με το χερι αρχισω να χυνω και αντε στο γαλωτο παρτο μωρη στο στομα τουλαχιστον ... μπααα ουτε αυτο.Πανω μου εχυσα γεμισα απο τηνκοιλια μεχρι την κωλοτρυπιδα..Κανει ετσι σηκωνεται μου φερνει χαρτι και πετσετα και παει νιπτηρα. Πηγα να πω ... τι να σκουπισεις μωρη ? τα σαλια? Πω πωω εχυσες πολυ εεε? αυτο ειναι η καυλαδεν ειναι μονο στο γαμησι! Φιλακια μωρο μου! Και η πορτα κλεινει πισω της!!! Κοκαλο ο μαλακας και με τα χυσια παντου !! Ξαναμανα ντουζ και ξεπλυμα. Φευγοντας ο πουστοτσατσος χαιρετησε.
Οι βαθμοι ειναι: επειδη τσατσα-ος δεν εμφανιστηκε
Παρκαρα απ εξω
Καθαρο ηταν
τα υπολοιπα ...καταλαβαινετε απο την κριτικη
Τελευται φορα που κανω τετοια μαλακια. Απο την επομενη, ορθιος στην πιπα, εντολες στο τι και πως και αντε γαμησου πια με τις κουτοπνηρες πουτανες που νομιζουν οτι τα χρηματα ειναι στα δεντρα. Και η καυλα του καθ ενος ειναι για την χειριστη εκμεταλευση. Εαν δεν γουσταρουν να γαμιουνται να το λενε απτην αρχη: παιδια εμεις για καμμια μαλακια καμμια πιπα αμα θελετε αντε και κανενα ισπανικο και τελειωμα πανω .. οπου βρουμε!
ΕΛεος πια ! Μωρε κανα μηνα εμπεργκο θελουν μπας και στρωσουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2019
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
731
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elton tony, Ημεδαπος , xristos2010

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού