Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στον οικο μιας και ειχα ενημερωθει για την υπαρξη μιας μοντελοπιπινας. Κουλ
Στο σαλονι βγηκε η Βερονικα, μια κορασιδα 25 ετων με καταγωγη απο Ισπανια-Βενεζουελα οπως ειπε.
Η υπηρεσια ανακοινωσε το προγραμμα της κοπελας το οποιο περιλαμβανε το 69 αλλα οχι ελευθερο στοματικο.
Η Βερονικα ειναι μέτριου προς ψηλού αναστηματος κοπελα με αρκετα ομορφο σεξι προσωπο, το στηθος της
ειναι 2αρι πλαστικο λιγο σκληρο και σφιχτο στο χουφτωμα.
Τα μαλλια της μακρια καστανα σπαστα, το χτενισμα της ηταν αρκετα ομορφο .
Το κορμι της ειναι πολυ προκλητικο, ομορφα κωλομερια στητα χωρις κυταριτιδα
και γυμνασμενα σφιχτα ποδια που φαινεται απο τους μηρούς και τις γάμπες της.
Η κορασις πιστευω οτι ακολουθει προγραμμα γυμναστικης. Κατσικογάμης
Ψηλα στα κωλομερια παρατηρηθηκαν μερικες ραγαδες, δεν ειναι κατι αντιαισθητικο και ισως και
να μην το προσεξετε.
Το χρωμα του δερματος της ειναι σαν της Ariana grande.
Μικρη αναμονη στο δωματιο και τσουπ μπηκε μεσα στο δωματιο ντροπαλη και συγκρατημενη.
Δε γνωριζει ελληνικα και τα αγγλικα της ειναι μετρια.
Στα ορθια οπως ημαστε την αγκαλιαζω και χουφτωνω την κωλαρα της. Εριξα ενα γλειψιμο στο λαιμο της
το οποιο δεχτηκε με συγκρατηση. Κατεβηκα προς τα βυζια της και της τα εγλειψα οπως και τις ρωγες της
με την κορασιδα να το απολαμβανει.
Της κατεβασα ο ιδιος το δαντελωτο στρινκ και τη εστησα στα τεσσερα.
Πολυ ομορφο το θεαμα και καυλωτικο.
Επεσα με τα μουτρα μεσα στην κωλοτρυπα της και αρχισα να ρουφαω κωλο-μουνι.
Η κορασις ανταποκριθηκε πολυ θετικα στο γλειφοκωλι, οταν δε η γλωσσα μου μπηκε μεσα στη μουνα της
η κορασις αρχισε τα βογγητα τα "Oh My God" και εσπρωχνε τον κωλο της να κολλησει στα μουτρα μου .
Αλλη μια κορασιδα που της αρεσει και τρελαινεται να την γλειφοκωλιαζουν και να της γλειφουν το μουνι.
Εβλεπα το προσωπο της στο καθρεπτη και πραγματικα εδειχνε οτι το χαιροταν της αρεσε πολυ.
Μονο 2-3 λεπτα περασαν που την εγλειφα και το μουνι ειχε κατεβασει ζουμια Ναι!
Πιπα δε μου πηρε, δεν το εφεραν οι καταστασεις δηλαδη οποτε δεν εχω αποψη.
Στα τεσσερα οπως ημουν μου φορεσε καποτα και της εβαλα γρηγορα στο μουνι.
Αρχισα να την γαμαω δυνατα πισοκολλητα με τα κωλομερια της να παλλονται.
Η Βερονικα βογγουσε δυνατα και της αρεσε το ξεμουνιασμα που της εκανα χωρις υποψια κλεψιματος.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου γαντζωθηκα απο τις ποδαρες και την γαμησα δυνατα και σε αυτη τη σταση.
Την επεσα για γλωσσοφιλα οπου τα αρνηθηκε ευγενικα, θα επρεπε να δινει ομως για να δεσει το γλυκο.
Η ιδια μου ζητησε να βαλει τα ποδια της στο ωμο μου, ετσι και εγινε και ακολουθησε σφυροκοπημα
στη μουνα της με την ιδια να βογγαει δυνατα.
Χυσιμο σε αυτη τη σταση, στραγγιγμα και ολα καλα.
Βγηκα απο τη μουνα της και η κορασιδα ηταν αναμαλλιασμενη με τα ποδια ανοιχτα στο κρεβατι το μουνι
της να εχει ανοιξει ενω η ιδια ειχε λαχανιασει και ιδρωσει Ναι! Προσκύνημα
ΓΑΜΗΣΑΡΑ της εκανα θα την θυμαται καιρο.

Συμπερασματικα η Βερονικα ειναι μια αρκετα εμφανισημη νεαρη κορασιδα με μοντελε κορμι.
Καυλωνει με το γλειψιμο και γουσταρει πουτσα.
Δεν βιαζεται. Ο χωρος καθαρος η υπηρεσια για τα 10+ λεπτα στο δωματιο δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.715
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, sotis99 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού