Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ο τιτλος εχει σχεση με την εμπειρια μου,αλλα ειναι εμπνευσμενος απο την ταινια “Lock Stock and Smoking Barrels”.
Κατηφορισμα λοιπον στην οδο της ασωτειας,της πληρωμενης ηδονης των στεναγμων και των φθηνων απολαυσεων. Εισοδος σε συγκεκριμενο μπουρδελο οπου δεν θα κατονομασω,μιας και την κοπελα την ξερω καλα(οσο γινεται για πουτανα δηλαδη),αφου εχει τυχει πολλακις κανοντας τσαρκα,να πιασουμε κουβεντα στο σαλονι περι ανεμων και υδατων αν δεν εχει κοσμο.Την ειχα γαμησει κιολας καμια 10αρια μερες πριν,οπου τα αποτελεσματα ηταν μετρια.Μη θελοντας να την εκθεσω,απλα θα αναφερω οτι περναω στο δωματιο,ερχεται μεσα εμφανως κουρασμενη και εκανε μορφασμους πονου κρατωντας τον αγκωνα της εσωτερικα.Ακολουθησε ο εξης διαλογος
-Τι επαθες εκει?
-Χτυπησα.
-Πως τα καταφερες?
-Στη δουλεια.
-Κανας μαλακας πελατης ε?
-Οχι, το αφεντικο!
Ειπε και μου εγνεψε σιωπη.Ξενερωσα δεν κρυβω,αλλα ηταν κουραστικη μερα και ηθελα να γαμησω πουτανα,χωρις διαδικασιες,βιαστικα,να χυσω και να γυρισω γρηγορα σπιτι μου να φαω,να κανω ενα ζεστο ντους και να χαλαρωσω.Ξεκινησε μια ανευρη ακαποτη πιπα αφου με σκουπισε με μαντηλακι,ενω μετα απο λιγο μου ζητησε να την γαμησω ιεραποστολικα μιας και αισθανοταν αδυναμια για να με καβαλησει.Δεν της χαλασα χατηρι,και αφου μου περασε καποτα,σαλιωσε το μουνι της και μου τον εβαλε μεσα.Κι εκει μου χα αρχισει να παιρνω στροφες,αρχισε να μορφαζει,κανοντας εμφανες οτι ποναει,ζητωντας μου να συνεχισω αν και οπως ειπε την ποναει το μουνι της.Εκει ξενερωσα τελειως,μια το ξυλο απο τον νταβατζη,μια και το οτι ητανε αχ και ωχ,ηταν που τανε 6αρα η στυση,μαραθηκε σαν ψωλη 90χρονου διασωληνωμενου στην εντατικη μετα απο οξυ εγκεφαλικο επεισοδιο.Ασε της λεω,δεν το χω σημερα,ειμαι πολυ κουρασμενος θα ρθω αλλη μερα που θα σαι καλυτερα κι εγω ξεκουραστος.Αυτη εμφανως ανησυχη με ρωτησε τι εγινε,αγχωμενη προφανως επειδη αφησε τον πελατη αχυστο.Την διαβεβαιωσα οτι ειναι αυτο που της ειπα,ξαπλωνοντας διπλα της οπου συζητησαμε λιγα λεπτα.Να πω την αληθεια τη λυπηθηκα,δεν ηθελα να νομιζει οτι θα κανω κανα παραπονο με κινδυνο τα τις ξαναφαει.Πλυθηκα στο νιπτηρα,ντυθηκα,χαιρετησα την κοπελα και την τσατσα,διαβεβαιωνοντας την οτι ηταν ολα μια χαρα και βγηκα στον εξω στο δροσερο αλλα βρωμικο αερα του κεντρου της Αθηνας.

Καπου εδω,πριν προχωρησω στην πραγματικη κριτικη,να αναφερω οτι ειχε προηγηθει αναλυτικη τσαρκα Φυλης,Φωκαιας και Φιλιππιδου.Εχοντας ξενερωσει απο την προηγουμενη εμπειρια,ηθελα οπωσδηποτε ακαποτη πιπα ωστε να καυλωσω.Η μονες δυο που μου αρεσαν ΚΑΙ εκαναν ελευθερο στοματικο ηταν η γνωστη Σιμονα η οποια αν και ωραια γκομενα με κωλαρα,στο δωματιο ειναι 8/10 φορες μαυρα χαλια,(οποτε ακυρο)και μια μελαχρινη Βουλγαρα ονοματι Ολιβια την οποια εβλεπα πρωτη φορα.Βουρ λοιπον στην Ολιβια, πληρωνω και περναω δωματιο.Πλενω πουτσα στο νιπτηρα,τραβαω ενα κατουρημα και περιμενα. Η ιεροδουλος με βρηκε ανασκελα στο κρεβατι να την παιζω με μανια ωστε να ειμαι ετοιμος για χλαπατις χλουπατις.Παρατηρησα οτι φοραγε αυτα τα πλαστικα διαφανη 25ποντα τακουνια,τα οποια εκτος του οτι ειναι παναθλια,θυμιζουν και τσοντες δεκαετιας 90.Αφου κατεβηκε απο τους κοθορνους,ξαπλωσε κρεβατι,μου την καθαρισε με μαντηλακι και πηγε να περασει καποτα σε μισοσηκωμενη πουτσα χωρις προκαταρκτικα.Την σταματησα ζητωντας ακαποτη.Δεν διστασε στιγμη,και μου τον αρπαξε στο στομα.Κι εκει μου την εδωσε για τα καλα...Η πιπα της μυστες μου ηταν πιο αθλια και απο τις πιπες που μου καναν γκομενουλες μου στο λυκειο στις τουαλετες.Δικαιολογουνταν εκεινες επειδη ηταν πρωτοπειρες ενω η εν λογω ουτε παρθενακι ηταν,ουτε 16 χρονη.Ακουστε τεχνικη,-ο Θεος να την κανει:Τον εβαλε στο στομα οπου τον πιπιλουσε και τον επιαζε ελαφρα με την γλωσσα λες και ηταν γλυφιτζουρι chuppa chups.Σκεφτομουν μια καυλιαρα πρωην μου μπας και μου σηκωθει μιας και δεν ηθελα να φυγω παλι αχυστος.Τελικα καταφερα μια 7αρα στυση με τα χιλια ζορια,και γρηγορα γρηγορα της ειπα να μου φορεσει καποτα να τη γαμησω.Στηνεται στα 4,βαζει κρεμα στο μουνι της και της τον καρφωνω γρηγορα και αρχιζω πιστονιασμα.Στον καθρεφτη παρατηρουσα την κοιλαρα μου η οποια εχει μεγαλωσει τους τελευταιους μηνες αφου εκοψα γυμναστηριο λογω τραυματισμου χωρις παραλληλα να μειωσω το φαι.Αισθανθηκα σαν καποιος σιχαμενος καλικατζαρος του δασους που εχοντας ακινητοποισει την αμοιρη βοσκοπουλα καταχαμα στο λιβαδι,την βιαζω διχως οικτο βγαζοντας αφρους απο το στομα, με τα προβατα της να κοιταζουν αλλοτε απορημενα και αλλοτε αδιαφορα την αηδιαστικη και χυδαια παραφωνιατηςε υπαρξης μου μεσα στην ομορφια της ανοιξιατικης φυσης.Τελικα λιγο η κουραση,λιγο το κωμικοτραγικο θεαμα,της ζητησα να ξαπλωσει να την γαμησω με τα πιδια της στους ωμους μου.Κι εκει το αισχος κορυφωθηκε.Οπως την τον σφηνωσα αφοου ειχα παρει θεση,μου γαργαλα τα ρουθουνια ενα μειγμα μασχαλιλας και ποδαριλας.
Να ο σημαντικοτερος λογος που απεχθανομαι τα πλαστικα τσοντοπαπουτσα.Εαν στο προηγουμενο μπουρδελο η ψωλη μου εγινε σαν ετοιμοθανατου γεροντα,εκεινη τη στιγμη μου εγινε σαν του Φαραω Ραμση του Β’, αφου ειχε περασει 3000 χρονια φασκιωμενος και μισοσαπισμενος στη σαρκοφαγο,μονος στην παγωμενη και σκοτεινη πυραμμιδα,χωρις υπηρετριες ενταφιασμενες μαζι του ωστε να χει να γαμαει ομορφα μουνακια στον αλλο κοσμο.
Βγαινω γρηγορα, πεταω την καποτα στα σκουπιδια,ντυθηκα πιο γρηγορα και απο τον Flash και πεταχτηκα εγω απο το μπουρδελο ενω εβριζα θεους και δαιμονες για την καριολα την τυχη μου με τις διπλες φολες και το πεταμενο 40 ευρο.

Συνοψιζω μ ε τις εξης πρατηρησεις
1.Μπραβο στα κοριτσια που μετα απο καθε πελατη κανουν ντους.Ειδικα εαν προσεχουν τα υποδηματα της δουλειας
2.Μαυρο σε οσες εχουν ελλειπη υγιεινη ειδικα ενω εξασκουν το αρχαιοτερο των επαγγελματων
3.Θανατος στους νταβαδες που ξυλοφορτωνουν τα κοριτσια .Μαγκες αν δε ειναι καλες,διωξτε τες.
4 ΘΑΝΑΤΟΣ σε αυτον που προμηθευει τα περισσοτερα μουρδελα πλεον με αυτες τις κοκκινες,σφιχτες και με υφη πλασικης σακουλας καποτες.Αν ηταν δημοσιες υπηρεσιες θα το καταλαβαινα,μιας και οι περισσοτεροι προμηθευτες εχουν στησει διαγωνισμους και παρεχουν εξοπλισμο στα ορια η και εκτος προδιαγραφων.Αλλα εδω ειναι ιδιωτικα μπουρδελα γαμω τη μανα σας ρε μαλακες,ποσο περιθωριο κερδους θα χετε πια αν αγορασετε τις φθηνοτερες καποτες του γαλαξια?Ξερω οτι το χουν σχολιασει κι αλλοι γαμιαδες εδω,αλλα αισθανομαι την αναγκη να το πω.Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2019
Όνομα κοπέλας
Ολίβια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.220
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, paparotriftoulas, koutavoulias και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2019
Για ολους αυτους τους λιγους κηρυξαμε αποχη απο Φυλης μεχρι τις 4 Ιουνιου αλλα δυστυχως δεν συμμετεχουν ολοι. Πηρες αυτο που σου αξιζε.
PV
Peter Van Norden
19 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το ξερα μαγκα μου,δεν εχω χρονο να ξημεροβραδιαζομαι στο φορουμ.Η αποχη μου μετα απ ολα αυτα θα κρατησει μηνες.
(Updated: 20 Μαΐου, 2019) 19 Μαΐου, 2019
Ξύλο, ποδαρίλα και... ξεφτίλα θα προσθέσω.

Φαντάζομαι πως η εσάνς μποχίλας θα ήταν αμυδρή. Ενναλακτικώς, θα τρέχατε και δε θα προλαβαίνατε..

Επιπλέον, γιατί ειδικά μέχρι τις 4 Ιουνίου και όχι 5 Ιουλίου; Πάμε διακοπές μετά;
01 Αυγούστου, 2019
Τυποι διαπιστωνω οτι εκανα λαθος στη διεθυνση,η Ολιβια δεν ηταν στο 67 αλλα η στο 65 η στο 69,ο διαχειριστης αν μπορεσει ας τη βαλει στο σωστο σπιτι.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4