Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειχα ορεξοθλα για βολτα,παρκαρα χαμηλα και ξεκινησα απο Διδύμου ,οποτε εφτασα εδω ,μετα απο 5-6 σπιτακια!
Η κοπελα ηταν ομορφη και χαμογελαστη στο σαλόνι και παροτι φοβηθηκα την φολα ειπα ας μπω!
Την περιμενα με εσωρουχο καθιστός στο κρεβατι και μολις μπηκε απλωσα χερι να χαιρετισω μα εκεινη προχωρησε προς το βαθος και μου εδειξε μιας και δεν μιλουσε ελληνικα,ουτε αγγλικα το κρεβατι να ξαπλωσω.
ειπα μεσα μου να σηκωθω να φυγω μα....κολησα
Με τα πολλα σταματησε να μου δειχνει να ξαπλωσω,ηρθε την αγκαλιασα και αρχισα τα χαδια ενω εκεινη κοιτουσε τα αστρα!Εκανε και κανα δυο γκριματσες σταρβομουτσουνιασματα!Την ξαπλωσα και πηγα για να δοκιμασω το νινι της μα πικριζε απο κρεμα,οποτε δεν συνεχισα.
Φορεσε σε ημιορθιο οργανο καποτα,και εκανε μια μετρια εως συμπαθητικη πιπα,ενω ρωτησε πως θελω.Την εφερα απο πανω μου ψιλοκουνιοταν ,δεν μου εβγαζε ομως κατι παρα την ομορφια της.Οποτε την γυρισα στα τεσσερα μπας και τελειωσω γιατι εβλεπα οτι δεν παμε καλα!
Εβαλε τρια μαξιλαρια που ειχε κατω απο σωμα ,οποτε δεν εβλεπα ουτε βυζακια να κουνιουνται ,ενω εκεινη λες και κοιμοταν!Με χαλασε
ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙ,ΜΠΑς ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ,ΑΤΟΝΑ,ΑΝΕΥΡΑ,ΛΕς ΚΑΙ ....ΕΝΩ ΕΚΑΝΕ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕς ,και παοια στιγμη στο δεκαλεπτο λεει ταιμ φινις,εγω της λεω οχι φινις,μα τσαντισμενος της ειπα να φυγει και οτι ηταν πολυ κακες υπηρεσιες.Εκεινη κατι ελεγε στα ρωσικα,μαλλον με εβριζε,ενω μου εκανε σσσσσσσσσττ βαζοντας το χερι στο στομα της,
Τα ειπα στην τσατσα και ειπε οτι θα της μιλησει
Παιδια,ομορφη αλλα κομοδινο,κανει αγκαρεια.
Και επειδη ενδεχομενος πολλα μπορειτε να σκεφτειτε,ημουν πλημενος,καθαρος ειμαι αθλητικος τυπος κοντα στα πενηντα μεν αλλα κρατιεμαι...Μακρια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
105
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, claimain, pilotgr και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2019
Εισαι και παντρεμενος τυπε;
PV
Peter Van Norden
16 Μαΐου, 2019
Και εγώ πέρασα μαζί της στο δωμάτιο τις προάλλες (την πέτυχα στο Δ8 πρωί!!). Ειναι αρκετά όμορφη και με "κέρδισε¨αυτό, όταν όμως πηγα να την καλοσορίσω με φιλάκι στο μάγουλο ξύνισε και μου έδειχνε το κρεββάτι! Πήγα να της μιλήσω δεν απαντούσε ούτε στα Ελληνικά ούτε στα Αγγλικά! Ντύθηκα, είπα οτι αλλαξα γνώμη στην τσατσογρια, πήρα τα λεφτά μου απο την τσα2 (με έκραζε κ η γριέτζο ΚΑΙ η πουτάνα στη γλώσσα της) και έφυγα ΧΩΡΙΣ να χαλάσω το 20ρικο μου ούτε να σπάσω τα @@ μου!! Γάμισα τη Λίζα τελικά (Φ56) που είναι άλλο βλήμα (τουλάχιστον, αυτή δείχνει οτι θα φτιάξει αργά ή γρήγορα)..
17 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είμαι αλλά τι ερώτηση είναι αυτή;Χμμμ;
Τι σχέση έχει με κριτική;Χμμμ;
17 Μαΐου, 2019
πάρε και τη Λίζα (το άλλο κομοδίνο το ξανθό) και θα έχεις κλείσει ως άντρας
17 Μαΐου, 2019
Ντροπή της κ αισχος της ,
το χέρι έπρεπε να στο δώσει ανθρώπινα να σε χαιρετίσει,
αλλα οταν φάει χαστούκι σπο την ζωή τότε θα συμμορφωθεί.
Ο φίλος έκανε καλα που σχολίασε πριν οτι ντηθυκε κ έφυγε αν κ αυτό εχει ενα ρίσκο μηπως δεν σου δώσουν τα λεφτα πισω.
17 Μαΐου, 2019
"πάρε και τη Λίζα (το άλλο κομοδίνο το ξανθό) και θα έχεις κλείσει ως άντρας"
Όπως είπα, αυτή δείχνει σημάδια βελτίωσης!! Και η Καζαξτανή Χριστίνα 1η φορά που την πήρα στο Φ65Α μόνο μπουνιές δε παίξαμε.. ΤΟΣΟ χάλια!! Τελικά όμως έγινε απο τις all-time favourites μου!!
Όπως κ να χει, τερμα τα 'ντέλα για μένα..! Επέστρεψαν στη Γερμανοαλυσίδα τα στανδαράκια μου! ( Ντέλα πάλι Χριστούγεννα και Πάσχα που θα λείπουν!! Γλώσσα )
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6