Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γειά σας φίλοι μου κ επιμενω να λέω και φίλες μου επειδή είναι κ πολλά κορίτσια ανάμεσα μας μέλοι στο site.
Εύχομαι να σας βρίσκω όλους γέρους ατσαλενιους γιατι πρώτα - πρώτα η υγεία κ όλα τα άλλα σε δεύτερο χρόνο τα βρίσκουμε.
Ενώ είχα διαβάσει αρκετά για την κορινα ήθελα να την δοκιμάσω αλλά λόγω κάποιων προβλημάτων υγείας του πατέρα μου που τελικά υπάρχει λύση πάντα με το αζημίωτο, δεν είχα και τόσο διάθεση.
Φτάνω στη γειτονιά καθομε στη στάση του λεωφορείου απέναντι από τον οικο να ηρεμήσω μήπως μου έρθει η διάθεση,
έγινε εκείνη την στιγμή μια παρεξήγηση ένας τύπος λίγο σάικο αλλά λίγο εγώ είμαι πολύ περισσότερο για ευκαιλαιο να με διαβάσει δεσπότης , δεν προφτασε το λεωφορειο του έκλεισε την πόρτα ο οδηγός κ φώναζε πηγαίνοντας στον κάθε άνθρωπο που περίμενε στη στάση κ έβριζε με το που ήρθε σε μένα είδε τα μούτρα μου που ήταν σαν του φύλακα του κάτω κοσμου μεταξύ ζωντανών κ νεκρών κ έφυγε.
Σίγουρα δεν εμπνεω εμπιστοσύνη..
Πάω από κάτω στα στενά τροφωνιου βλέπω κάνα βιντεο της σιρινα να φτιαχτω κ με διάθεση 50% πάω στον οίκο.
Μπαίνω η τσατσά ευγενική έρχεται η κορινα είναι όμορφη μελαχρινή μικρό στήθος μαλλιά κοτσίδα ωραίο σώμα αδυνατη κ τατουάζ σκορπιο.
Πρόγραμμα όλα εκτός κωλου.
, Πληρώνο περνάω το δωμάτιο που πήγα πολύ μικρό, έρχεται η κορινα είναι φιλική χάδια γλωσοφυλα πεταχτά, χαδιάρα.
Τώρα αρχίζουν τα άσχημα πάει να βάλει κατευθείαν καποτα ούτε ελεύθερο στοματικό ούτε τίποτα, βρε καλή μου.. Οι κάποτες οι κόκκινες οι άχρηστες, τίποτα αυτή ενώ εννοείται ήμουν καθαρός.
Ξέρω τι σκέφτεστε.. τα ακαποτα γαμησια που ακούγονται, απλώς δεν ισχύουν δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με αυτούς που τα λένε τους σέβομαι τους ζητάω συγνώμη..μπωρει να έγιναν ,εγώ οφείλω να αναφέρω τι έγινε με μένα.
Συνεχίζουμε στάσουλες τις 3 κλασικές τελικά τελείωσα στην κοιλιά της.
εν κατακλείδι είναι ευχάριστη φιλική αλλά δεν κράτα το λόγω της σε αυτά που λέγονται στο σαλόνι.
Εγώ θέλω εντιμότητα..
Ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερωσατε για την ανάγνωση της κριτικής μου, ότι παρατηρήσεις σας στα σχολεια θα χαρώ να τις διαβάσω,
να είστε όλοι καλά εσείς κ τα αγαπημένα σας πρόσωπα κ όσο μπορείτε δείξτε αγάπη προς τους πάντες.. επειδή ξέρω εγώ κ σας λέω, έχουν δει πολλά τα μάτια μου, η αγάπη είναι μπούμερανγκ θα γυρίσει πάλι σε εσάς...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Ημεδαπος
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
7.014
Πόντοι:
2.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, @.Dod0s, oti na nai και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού