Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα μάγκες,
Καθώς ήμασταν φουλ από ξύδια στα Εξάρχια με την παρέα ήθελα κάπου να ξαλαφρώσω χωρίς να χρειαστεί να κουραστώ πολύ για αυτό κατηφόρισα προς δίδυμου μεριά. Μπαίνοντας μέσα είχε 3 κοπέλες την Βάνα ξανθό καινούργιο κομμάτι κατά δήλωση τσατσάς, μια Ελένη νομίζω ή Άντζελα δεν θυμάμαι καλά και φυσικά το γκρανι την Αλιόνα. Ήρθε στο δωμάτιο με όρεξη και ξεκίνησε μια πίπα ακά άνευ προηγουμένου. Όλο μέσα μέχρι αμυγδαλές γλύψιμο αρχιδιών και μια εξαιρετική γλυφοκωλάδα που κόντεψα να χύσω. Εντομεταξύ κάτι είχε προηγηθεί πριν και άκουγα φασαρία έξω και όταν τις είπα να έρθει από πάνω μου δεν ήθελε με τίποτα. Τελικά καταλήξαμε στα 4 μέσα στον κώλο της να την έχω βουτήξει από τα μαλία στημένη στα τέσσερα. Κάπου εκεί δίνει μια σφαλιάρα στον κώλο της και κάπου έχει ξεκίνησα και εγώ τα χαστούκια τα οποία μάλιστα ήταν δυνατά. Καταλήξαμε να είναι ξαπλωμένη και εγώ από πάνω της να την χύνω( μέσα στην καπότα εννοείτε ) όντας μέσα στην σούφρα της. Με πίπωσε λίγο και έφυγε αν και την επόμενη φορά λέω να την βάλω να με γλυφοκωλιάσει. Πολύ τίμια κατάθεση και σίγουρα θα ξανά τιμηθεί. Μέχρι τότε καλά γαμήσια μάγκες και να προσέχετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ημεδαπος , 968

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2019
Λάθος πόρτα και διεύθυνση μας δείχνεις! Μήπως εννοείς Διδύμου 27;
C
Cavalaris
09 Μαΐου, 2019
¨Μάστορα ποιά Αλιόνα απο όλες;2 έχει ο δρόμος και οι 2 γκίλφ...Αποτή με τις βυζοτορπίλες του 18 ή την άλλη την θειά την ξερακιανή απο το 27?
09 Μαΐου, 2019
Παίκτη είσαι σίγουρος ότι πήγες σε αυτόν τον οίκο; Χμμμ;
09 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γράφει το παλικάρι φουλ από ξυδια ήταν Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο πάνω κάτω καταλάβαμε Σπασίκλας
09 Μαΐου, 2019
η ανετη και καλη γλυφοκωλαδα της συνοδευτικε απο δαχτυλα μεσα, η δεν προχωρησε η κυρια?
09 Μαΐου, 2019
Λογικά έγινε μπέρδεμα, δεν πειράζει, λαθοι γίνονται καταλάβαμε εμείς, ο φίλος θα μπει κ θα το διευκρινιση.
10 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όλα γύριζαν ρεεέεεεε τύποι!
Τί αριστερά τί δεξιά! Γλώσσα
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7