Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαν φυσικό επακόλουθο της Σαββατιάτικης καυλάντας μετά ποτών και νεαρών κορασίδων στο κέντρο της Αθήνας, οι καύλες της Κυριακής δεν παλεύονταν. Περίμενα να βραδιάσει λίγο να μην έχει πολύ ζέστη (αρχίδια μέσα στα σπίτια έβραζε ο τόπος) και πάω να φύγω από το σπίτι, όταν σκάει μήνυμα από τον επίσης ξαναμμένο κολλητό. Λακωνικός εγώ, του ανακοινώνω ότι πάω Μετάξι και αν θέλει έρχεται. Με συνοπτικές διαδικασίες βρισκόμαστε Ιάσωνος που είναι και ο δικός μου προορισμός λόγω σταθερής τελευταία εμπιστοσύνης στον οίκο 30 στον αριθμό. Παίρνω το ρίσκο λόγω των τελευταίων κριτικών που διάβασα να ρίξουμε μια ματιά και Κολωνού που έχω να μπω καιρό. Πρώτο σπιτάκι νεαρή ξανθιά, καλό προσωπάκι (πάλι για ξανθό πήγαινα εγώ) κοντοπού, έσκασε χωρίς σουτιέν, με ωραία φυσικά βυζάκια, χαμογέλαγε και έλεγε κάτι στα ρώσικα, κωλαράκι καλό επίσης, αλλά ήθελε να μπανίσω και τα άλλα, ο φίλος δεν ψήθηκε, αμέσως δίπλα, στο 15 νομίζω, περιμέναμε 6-7,βγαίνει δυναμικά από το δωμάτιο ψηλόλιγνη μελαχροινή κοπέλα, με κοντό σχετικά μαλλί, κότσο αν είδα καλά, ωραία, με πολύ στητό κώλο, αλλά μου φάνηκε too aggresive,ο φίλος ψήθηκε λίγο, αλλά του είπα να περιμένει. Καταλήγουμε Κολωνού 32Β. Η τσα2 μας ενημερώνει ότι δεν είχε ανοίξει ακόμα. Στο σαλόνι εγώ με το φίλο και ένας αρκετά μεγαλύτερος συνάδελφος. Περιμέναμε κάμποσο, σκάει ένα ξεκωλοκαυλάκι, λες και είμαστε στο Σιδεράδικο, με μεγάλο γυαλί μυωπίας, κωλάρα με στρίγκο μαύρο, και συμπιεσμένο πλαστικό βύζο, σεξόφατσα που φωνάζει σκίσε μου τον πάτο. Μέχρι να μαζέψουμε τα σάλια μας ο έμπειρος συνάδελφος έχει περάσει μέσα και η τσα2 μας ρωτάει τι θα κάνουμε. Σκεφτόμαστε λίγο, ποιος θα μπει 1ος, εγώ όμως ήθελα να πάω και από Ιάσωνος στο Casa de Μουνέλ μου, από την άλλη σκεφτόμουν μήπως την πάρουμε μαζί με τον φίλο να τη σκίσουμε την καύλα, μετά σκεφτόμουν ότι το 15αρι που ανακοίνωσε για την Μαρία, δεν είναι καλός οιωνός. Εν τέλει μπαίνει ο φίλος με τις ευλογίες μου να περιμένει, εγώ το σκάω και πάω Ιάσωνος 30. Ανεβαίνω πάνω, 4 χύστες στο σαλόνι, άλλοι 2 στα δωμάτια, κλεισμένες λέει ο τυπάρας τσατσος οι κοπέλες, αλλά με φουλ ρόστερ σήμερα, οπότε περιμένω να δω τα πάντα πρώτα. 1η σκάει στο σαλόνι η Μαρία, νεαρή και αυτή, με αρκετά μακρύ μαλλί πιασμένο κότσο, σκούρο ήταν τώρα καστανό, μαύρο δεν βοηθάει ο φωτισμός, αλλά με ανταύγιες ξανθές, ωραίο βυζάκι, ένα μικρό τατού από πάνω στην κλείδα και ωραίο κωλαράκι με στρίγκο, έσκασε στο σαλόνι, ωραίο βλεμματάκι και πήγε στα ενδώτερα. Μετά σκάει και το τούμπανο, η μαύρη γαζέλα, πολύ ψηλή και με ένα κώλο πέτρα, ωραίο πρόσωπο και βύζο, χωρίς κιλά στην κοιλιά, στήθηκε μπροστά μας και μας ρώτησε από που είμαστε στα αγγλικά και πιάσαμε λίγο κουβέντα και εγώ έπιασα λίγο κωλάρα. Γαμάτος κώλος. Προχωράμε. Σε λίγο εμφανίζεται και η γλυκιά Άντζελα, που φόραγε το πιο ωραίο μαύρο στρινγκάκι από αυτά που είδα σήμερα, έκανε ένα ωραίο V ανέβαινε πάνω αρκετά. Βγαίνει ο τσα, με ρωτάει θα περάσω του λέω, αλλά μου αρέσουν όλες. Πραγματικά δύσκολη απόφαση. Να παίξω safe καυλάντα με Άντζελα, να πάω για τρίαθλο με την μαύρη γυμνάστρια ή να βολευτώ με τη Μαρία που την έκοψα καλή; Μπαίνω στο δωμάτιο χωρίς να το έχω αποφασίσει ακόμα καθώς τα λέω με τον τσα μου σκάει την εξής πρόταση, "να σου στείλω όποια είναι έτοιμη πρώτη;" Μου άρεσει του λέω, πάμε έτσι. Μπαίνω, τα πετάω, πριν αρχίσω την ανυψωτική σκάει η Μαρία. Οκ λέω, μαύρη ούτε σήμερα, θα έρθει και αυτή η ώρα κάποια στιγμή, Αντζελάκι ας το χαρούν και οι υπόλοιποι, πάμε να δούμε εδώ. Η κοπέλα μπήκε με χαλαρή κουβεντούλα, ευγενική, ανεβαίνουμε κρεβάτι, χουφτωματάκια σε πούτσο και αρχίδια και βυζιά από μένα, πέρασμα καπότας μετά, εγώ στα γόνατα και αυτή μπροστά μου να ρουφάει ωραία, βαθιά. Έτοιμος να χύσω ήμουν, τραβιέμαι και της λέω να στηθεί στα 4. Ωραίο καθαρό κωλαράκι, μπαίνω στο μουνάκι της είχε ωραία αίσθηση, δίνω μερικές δυνατές και τελειώνω μέσα. Αλλά η καύλα για την Μπέλλα (λογικά αυτή που είδα από τις προηγούμενες κριτικές θα ναι) δεν έφυγε. Λογικά θα περάσω τις επόμενες μέρες να την τιμήσω. Φεύγω να επιστρέψω στο φίλο, κάτω δεν τον βλέπω, ανεβαίνω πάνω, η τσα2 έχει κλείσει την πόρτα και δεν σηκώνεται να έρθει μέσα να ανοίξει, σηκώνεται ένας συνάδελφος που τον έβλεπα από το παραθυράκι μου ανοίγει και μου λέει δεν είμαι η τσα2, το ξέρω φίλε του λέω και σκέφτομαι ότι θα την έφαγε τη φόλα ο φίλος. Βγαίνει εκείνη την ώρα, πάμε μου λέει... Η Μαρία το καυλάκι που λέγαμε ότι πήρε τον φόλιασε άσχημα. Του πήρε μια αερόπιπα και του είπε να την γαμήσει ενώ δεν ήταν έτοιμος, της είπε ο φίλος να την πάρει στα 4 και του είπε ΟΧΙ, ότι δεν κάνει στα 4Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! (ενώ διαβάζω τώρα εδώ ότι κάνει και θέλει και 15 φράγκα, έλεος), όταν τελικά μπήκε από πάνω της του λεγε μη και πονάω και τελικά του την έπαιξε με την καπότα για να χύσει. Απαράδεκτες από συμπεριφορά και γω ξενέρωσα που δεν τον πήγα στα σίγουρα. Στόχος επιτεύχθει πάντως καθώς ξαλαφρώσαμε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
mr. robot
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
172
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού