Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρωί Κυριακής και είπα να δοκιμάσω με την Πατρίτσια που είχα δει πάλι στο μαγαζί αυτό και στο Ρεμούνδου21 ισόγειο η κοπέλα είναι μελαχρινή με ωραίο σώμα και πολύ καλές βυζάρες αντικειμενικά είναι ιδιαίτερα αξιόλογη έτσι είπα να πάρω το ρίσκο ελπίζοντας ότι η κοπέλα θα διαθέτει κάποιο λατινικό ταμπεραμέντο και θα περάσω καλά η αλήθεια είναι πως με το γενικότερο πλαίσιο και λειτουργία των οίκων οι ελπίδες δεν ήταν μεγάλες αλλά έλεγα μπας και.
Έτσι δίνω το 20€ο στην τσατσά πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Πατρίτσια χαμογελαστή μου λέει καλημέρα σπαστά και μου λέει αμέσως ούτε λίγα δευτερόλεπτα δεν είχαν περάσει με ρωτά πίπα προφυλακτικό εκεί κατάλαβα ότι πάμε για κλασική περίπτωση ξεπετας έτσι χωρίς πολλά πολλά περνάει Καποτά σε μισοπεσμενο πουτσο αρχίζει τσιμπούκι μέτριο ανεκτό λόγω της παγωμαρας εκ μέρους της Πατριτσιας δεν φτιαχνομουν τότε μου εγλειψε λίγο τα μπαλάκια και κάνει κίνηση να ανέβει από πάνω για να αρχισουμε σεξ τότε την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση ώστε να χουφτωνω τις βυζάρες τής μπας και φτιάχτηκα έτσι και αφού εγκεφαλικά ανέβηκα λίγο άρχισα να της το χώνω η κοπέλα έβγαζε κάτι εντελώς ψεύτικες μικρές κραυγές μουφα εντελώς προσποιητες έτσι μόνο και μόνο λόγω της αρκετά καλής εμφάνισης της κοπέλας κατάφερα με δυσκολία τουλάχιστον να τελειώσω.
Γενικότερα ήταν μια αποτυχημένη δοκιμή με μια αρκετά ωραία κοπέλα αλλά πολύ ψεύτικη προσποιητή κινείται στο ίδιο μοτίβο με τις περισσότερες λες και είναι κουρδισμενη προκαταρκτικά μηδέν πέρασμα κάποτας αμέσως και άντε να τελειώνουμε γρήγορα.Προσωπικα όπως και οι πιο πολλοί υποθέτω δεν περιμένω πότε να βιωσω καμία απίστευτη εμπειρία ούτε τίποτα σπέσιαλ καταστάσεις ούτε να κάνω κανένα τρελό έρωτα εντάξει είπαμε προσγειωμένοι είμαστε πάμε να εκτονωσουμε κάποιες ορμές μας σε νορμάλ πλαίσια με κοπέλες που να προσφέρουν κάποιες στοιχειώδεις υπηρεσίες δυστυχώς όμως πλέον ούτε αυτό προσφέρουν δηλαδή πάμε εκεί και απλά μας περνούν 20€ο και δεν κάνουν ούτε το ελάχιστο και αναρωτιέμαι γιατί να πάει κανείς εκεί στην κάθε Πατρίτσια αφού δεν προκευνα ευχαριστηθεί καθόλου αντίθετα το μόνο που θα σας μείνει είναι το ξενερωμα και η πικρία της απώλειας του20€ου.
Θα μου κάνεις και τι να κάνω να μην πάω κάπου να εκτονωθω να ξεδωσω ναι θα σας πρότεινα να αποφεύγετε τις δοκιμές αν έχετε βρει κάποιες σωστές κοπέλες που τιμάνε και σέβονται τα φράγκα σας πηγαίνετε σε αυτές μην ψάχνετε σίγουρα η Πατρίτσια είναι μια από τις ακατάλληλες κοπέλες κλασικές τυποποιημένες ξεπετες που δεν αξίζει το20€ο και βέβαια εγώ δεν θα ξαναδοκιμάσω ποτέ μαζί της αν ρωτάτε και θέλετε την γνώμη μου φυσικά σας λέω όχι μην δοκιμάσετε απλά προσπεραστε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, 6Y44, Peter Van Norden και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2019
Καμια δεν τιμαει το 20ευρο. Ειναι εντολη του καρτελ.
PV
Peter Van Norden
08 Μαΐου, 2019
ειναι ωραιο καυλακι η πατριτσια και θελω να ξαναπαω μαζι της αλλα χθες που πηγα ηταν κλειστο...καθε ποτε λειτουργει??
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2