Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές!
Μετά από πολύωρη τσάρκα στους δρόμους του Μεταξουργείου και έχοντας τσεκάρει την Αναστασία στον όροφο ήταν μονόδρομος η απόφασή μου.
Η Αναστασία λοιπόν, είναι ξανθιά γύρω στο 1,65 με νορμάλ σώμα (προς μοντελέ θα έλεγα). Είπε ότι είναι από Ρωσία αν έχω τους ενδοιασμούς μου...
Η κοπέλα ήταν αρκετά ευχάριστη (μαζί μου τουλάχιστον), ψιλή κουβεντούλα, κάναμε και την πλάκα μας όλα καλά! Στα του αγώνα... Πίπα με λάστιχο πολύ δυνατή και αρκετή ώρα.. Είχε κάτσει με τέτοιο τρόπο (πλαγίως) ώστε να μπορώ να χαϊδεύω το σώμα της και να βλέπω ότι κάνει, αλλά ταυτόχρονα με είχε εγκλωβίσει έτσι ώστε να μην μπορώ να κάνω πολλές κινήσεις. Ανέβηκε πάνω από μόνη της και άρχισε αργά και σταδιακά ανέβαζε ρυθμό. Σταμάταγε κάνοντας κυκλικές κινήσεις και τριβόταν πάνω μου ολόκληρη. Αφού κάποια στιγμή σταματάει μου λέει να αλλάξουμε στάση και της λέω να κάτσει στα 4. Φοβερό στήσιμο και απίστευτη θέα! Σκεφτόμουν να πάω αργά ώστε να απολλάψω όσο το δυνατόν περισσότερο αυτή τη θέα, αλλά προφανώς και δεν άντεξα. Μετά από 2-3 λεπτά ήρθε το τέλος... (και πολύ άντεξα με αυτή τη θέα). Η κοπέλα δεν έφυγε αμέσως, συνεχίσαμε να μιλάμε και να κάνουμε πλάκα. Σίγουρα θα ξαναπροτιμηθεί! Η βαθμολογία είναι αρκετά χαμηλή, αλλά δεν μπορούσα να βάλω υψηλότερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
89
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, palamas, spor48 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2019
Αυτός ο οίκος φέρνει αρκετά καλές κοπέλες σε γενικες γραμμές μια απο αυτές ήταν κ η Αντριάνα με τα γιαλακια που τώρα εηαμφανιστηκε
05 Μαΐου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που είναι αυτή που λες μάστερ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2