Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά από καιρό είδα φώς σε ένα παλαιό μαγαζί που είχε κλείσει και άνοιξε πάλι με ανακαινισμένα δωμάτια.Δουλευε μια Μελαχρινή αδύνατη νεαρή κοπέλα με όνομα Κορίνα με συμπαθητικό μουτράκι μακρύ καστανό ίσιο μαλλί και μικρά στητα βυζιά.Ετσι είπα να δοκιμάσω έδωσα το20€ο στην τσατσά και πήγα δωμάτιο.Μετα απο λιγο έρχεται η Κορίνα και αφού είπαμε τά τυπικά άρχισα να χουφτωνω λίγο τα μικρά βυζιά της ενώ έπεσαν και μερικά γλωσσοφιλα στην συνέχεια η κοπέλα μου πέρασε Καποτά και άρχισε να παίρνει τσιμπούκι με έντονη χρήση χεριού και πολυ ρηχό δηλαδή περισσότερο μου έπαιζε τον πουτσο η κοπέλα δεν το έχει στο τσιμπούκι άστο της λέω καλύτερα να προχωρήσουμε με σεξ έτσι την τοποθετώ σε ιεραποστολικη στάση και πάω να της το χώσω εδώ ήταν η έκπληξη το μουνι τής ήταν πολύ στενό σφιχτό δεν είχε βρει κρέμα και αίσθηση ήταν πολύ καλή πραγματικά είχα καιρό να συναντήσω κάτι τέτοιο έτσι μέρα από λίγο ολοκλήρωσα.Γενικα ήταν μια μέτρια αδιάφορη κατάθεση με μια νεαρή κοπέλα σχετικά καλής εμφάνισης που δεν έχει ιδιαίτερη διάθεση τσιμπούκι κακό το μόνο θετικό το στενό μουνι και το νεανικό σωματακι,δεν νομίζω να ξαναδοκιμάσω άλλη φορά στο μέλλον με την κοπέλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 quaresma17.6, Ημεδαπος , Peter Van Norden

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού