Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Κατάθεση ύστερα από καιρό αποχής.Οι επιλογές λίγες και το επίπεδο μέτριο αλλά ήθελα κουλούρι έτσι θυμήθηκα το άπειρο αλλά δεκτικό κουλουράκι της Βουλγαρας Ειρήνης στην υπογα του Φωκαίας 7... μάλλον το κάποτε δεκτικό.Την μικρή , μελαχρινή, αδύνατη ομορφούλα Ειρήνη με το φουλ πρόγραμμα την είχα ξαναπάρει πριν μήνες και ήμουν ευχαριστημένος τηρουμένων των αναλογιών.Ετσι πονταρα ένα εικοσαρακι πάνω της.Το δωμάτιο πολύ μέτριο για την περιοχή.Η μικρή ήρθε μετά από λίγο χαιρέτησε κλπ.Προκατ ούτε ίχνος ρώτησε απλά πως θέλω πίπα και αφού είπα με λάστιχο άρχισε απλά να με μαλακιζει να σηκωθεί λίγο να ξεκινήσει.Οταν επετεύχθη αυτό έβαλε λάστιχο και έκανε πίπα μονότονη χωρίς ενασχόληση με μπάλες για κάνα λεπτό.Απο μόνη της μου πρότεινε να ξεκινήσουμε το σεξ.Την πήρα από μουνί ιεραποστολικό για αρχή και αφού δεν είδα καμία ανταπόκριση από πλευράς συμμετοχής της λέω για κώλο.Αφου βάζει τζελ κάθεται στα τέσσερα.Της το βάζω και βλέπω ότι πονάει και δυσανασχετεί.Αρχιζω το κάρφωμα και βλέπω την ίδια δυσαρέσκεια στη συμπεριφορά της.Μετα από λίγο της προτείνω να τα πάρει στα βυζάκια.Καθεται απλά ξαπλωμένη και περιμένει τα φλοκια χωρίς να βοηθήσει στο παραμικρό την εκσπερμάτωση.Εν τελη την λούζω με φλοκια στα βυζιά.Και εκεί ψιλοδυσσανασχετησε.Μια κατάθεση μουφα η σημερινή.Η δεν ήταν στα καλά της η πονηρευτηκε...Δεν θα επαναληφθεί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2019
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, ThE, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού