Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η Αναστασία είναι μια γυναίκα που την έχω δεί αρκετές φορές και ενώ πάντα θέλω να περάσω μαζί της ποτέ δεν το έκανα.
Είναι μίλφ που προσωπικά με βάζει σε πολλές φαντασιώσεις. Γλώσσα

Είσοδος μου στο δωμάτιο και περιέργος το δωμάτιο καθαρό παρότι η εικόνα του οίκου απο έξω δεν σε προδιαθέτει για κάτι τέτοιο.
Είσοδος και της Αναστασίας κάθετε δίπλα μου, την ξαπλώνω και ξεκινάει την πίπα ενώ εγω χαιδεύω όπου βρώ.
Η πίπα της αισθησιακή αλλά χωρίς καμία προσπάθεια για Deepthroat όσο και αν της το πρότεινα.

Το κορμί της, τα πόδια της, ο κώλος της πιο σφιχτά απο πολλές πιτσιρίκες. Τα βυζιά της μεγάλα για πολύ χούφτωμα.

Είναι για άγρια γούστα και πολύ ξύλο. Τίποτα όμως απο τα 2 δέν έγιναν διότι η γυναίκα βαριώταν ελεεινά την ζωή της. Σε φάση αντε ρε μάγκα μου να τελειώνουμε να τελειώνω και την βάρδια μου να γίνω καπνός. Κεφάλι σε τοίχο!

Αλλάξαμε 2-3 στάσεις ώσπου τελείωσα απλά με την εικόνα που είχα μπροστά μου. Το σέξ δεν έλεγε και τίποτα. Καμία συμμετοχή απο την ίδια.

Η Αναστασία ήταν 1 αποθημένο λόγο της εμφάνισης της που ολοκληρώθηκε. Μου θύμησε πολύ τις γυναίκες απο τις τσόντες που έβλεπα μικρός "HOT MOM - Naughty America".

Αν με ρωτάτε αν θα ξαναπάω θα σας απαντήσω "Δεν νομιζω".

ΥΣ. Αυτή η τσατσά κάθε φορά που μπαίνω στην ίδια θέση να κοιτάει τηλεόραση κάτι λέει στα Ρώσσικα στα κορίτσια δεν καταλαβαίνω και με εκνευρίζει. Θυμός Θυμός Πάντως σίγουρα δεν τους λέει "πελάτης ελάτε στο σαλόνι" γιατί η προταση της συνήθως κρατάει 10-20 δεύτερα και τα λέει ενω με κοιτάει περίεργα. Εξού και η βαθμολογία μου στην συμπεριφορά της.

Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 partouzaboy, patrick, Spectro7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2019
ΜΙΛΦαρα αλλά Δεν κανει, κοροιδευει μεσα εντελώς ψοφιμι και προσπαθει να αποφύγει οτι μπορει, κριμα γιατι ειναι τοπ ΜΙΛΦ εμφανισιακα με κορμαρα,βυζαρες και καλη πιπα αλλα... zZzZZzZ
06 Αυγούστου, 2019
+1000 και από μένα, ενώ είναι πολύ έκφυλη στο πρόσωπο, και σε προδιαθέτει για πολλά γούστα, μέσα βαριέται που ζει και δεν κάνει τίποτα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2