Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα Κυριακής και είπα να δοκιμάσω την καινούργια κοπέλα που έχει έρθει στο μαγαζί έτσι λοιπόν είπα να δοκιμάσω είχα προσδοκίες αλλά τελικά δεν εξελίχθηκαν όπως περίμενα τα πράγματα.Πληρωνω πάω δωμάτιο και έρχεται η κοπέλα η οποία εμφανισιακά είναι ψηλή με αδύνατο καλό σώμα μαύρα μακριά ωραία μαλλιά κατάγεται από την Βραζιλία και είναι original
αφού την άκουσα να μιλάει άπταιστα βραζιλιάνικα,ένα μείον στ σώμα της είναι τα μικρά βυζιά της κατά τα άλλα σαν σύνολο είναι καλή αυτά για την εμφάνιση πάμε τώρα να σας πω τι έγινε.
Μπαίνει δωμάτιο η κοπέλα χαμογελαστή ευδιαθετη ευχάριστη γίνονται οι συστάσεις και αρχίζω να ασχολούμαι με το σώμα της η κοπέλα άραξε δεν πήρε κάποια πρωτοβουλία μου εδώ την εντύπωση ότι ήταν κάπως κουρασμένη αν και δεκτική τότε ξαμπλωνω και με ρωτάει πως θέλω τσιμπούκι με ή χωρίς Καποτά της λέω βάλε και αρχίζει ένα αργό και αρκετά καλό στοματικο αφού φτιάχτηκα την γυρίζω σε ιεραποστολικη στάση να αρχίσουμε σεξ και εδώ έρχεται το μεγάλο ξενερωμα όπως ξεκίνησα να της το χώνω βγάζει μια απαίσια οσμή το μουνι τής αυγουλιλα ψαρίλα κλασική μποχα μουνιού όχι απλά απλυσιας αλλά μάλλον έχει χλαμύδια βακτήρια μύκητες αφού την γάμησα λίγο άρχισα να πέφτω από το ξενερωμα και απλά εληξα τον αγώνα δεν είχε νόημα δεν είπα κάτι στην κοπέλα γιατί ήταν ευγενική και ευχάριστη γενικά σαν συμπεριφορά ήταν καλή οπότε την χαιρέτησα και έφυγα φωτιά για το σπίτι μου να πληθώρα άμεσα μην γίνει καμία στραβή και αρπάξω κάνα παράσημο και με την μικρή επαφή αυτά κολανε.Τελος πάντων ήταν μια συνεύρεση που δεν εξελίχθηκε όπως περίμενα και ξενέρωσα το θεωρώ απίθανο να ξανά δοκιμάσω με την κοπέλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2019
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Ημεδαπος , Kerveras

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2019
Τύπε ο μύστης ραμπο από κάτω κάτι γράφει για ρομαντικά γαμήσια ΈρωταςΈρωτας κι εσύ μας λες ότι σου έπεσε Money MouthMoney MouthΣπασίκλας,κάτι δεν πάει καλά μου φαίνεται Ναι!Ναι!
16 Απριλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τί να σου πω εγώ έγραψα την δική μου εμπειρία με την κοπέλα και ξενέρωσα απόλυτα με την μποχα που είχε το μουνι τής οπότε έπεσα αν η κοπέλα που είχε καλή διάθεση με το που βγαίνει από το ένα δωμάτιο πάει στο άλλο χωρίς να καθαρίσει το μουνι της δεν αξίζει
16 Απριλίου, 2019
Λυπάμαι για την άσχημη εμπορία σου.
Επειδή μιλάει άπταιστα βραζιλιάνικα σημαινει οτι ειναι Βραζιλιάνα..κ εγω δηλαδή ο κλασικός ο ελληναρας κατα κόσμο Ημεδαπος που μιλάω πολύ καλα γερμανικά σημαινει οτι ειμαι γερμανος..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3