Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 101 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη στον οικο αναζητωντας την μπαρμπορα.
Για κακη μου τυχη δεν ειχε βαρδια.

Παρουσιαζεται μια μανταμ με συμπαθητικο προσωπο γυρω στα 55,υψους 1,50 περιπου,καστανο?κοντο μαλι,σωματοτυπος κανονικος που ανοιγε λιγο απο την μεση και κατω και μπουστο που ασφυκτιουσε μεσα στο σουτιεν.Η γενικοτερη παρουσια της ηταν αδιαφορη,αν την εβλεπε καποιος στο δρομο με τζινακι θα ελεγε οτι ειναι μια μεσοαστη μανταμ.Ονομα δεν θυμαμαι να ανεφερε.Τσατσα δεν εμφανιστηκε και η βαθμολογια που εδωσα στο συγκεκριμενο τομεα ειναι 5 για να μην αδικησω το συνολο της βαθμολογιας.

Οι καυλες ειχαν βαρεσει κοκκινο και ηταν αδυνατο να φυγω,σκεφτομουνα με το αλλο κεφαλι.Δινω λοιπον το 20αρικο και περναω στο δωματιο.Προγραμμα δεν ανακοινωσε αλλα ουτε κι εγω ασχοληθηκα με αυτο.

Ερχεται στα 3 λεπτα περιπου.Εβγαλε σουτιεν οπου το στηθος κρεμασε και πλεον δεν εδειχνε το ιδιο εντυπωσιακο και μεγαλο οσο με το σουτιεν,ειχε ομως μεγαλη ρωγα.Ξεκιναει μια συντομη κουβεντουλα , ξαπλωνω και αρχιζει μια πιπα(με προφυλακτικο) ποιο αδιαφορη και απο την ιδια,ρηχη και ανεραστη...σχεδον αεροπιπα διαρκειας περιπου 1,5 λεπτου.Σταματει και ανεβαινει απο πανω αλλα κουραστηκε πολυ γρηγορα και ζητησε ν αλλαξουμε...οκ δεν ειναι καμια παιδουλα ισως να ηταν και κουρασμενη.Παμε για ιεραποστολικο και πριν προλαβω να μπω μου λεει με υφακι σα να ηταν ενοχλημενη....με το μαλακο τωρα,οκ? Δεν δινω σημασια και συνεχιζω,δεν προλαβαινω να κουνηθω και μου το ξαναλεει...οταν την ρωτησα τι εγινε μου απαντησε κατι αλλα δεν το ειπε καθαρα και δεν καταλαβα...δεν ασχοληθηκα περαιτερω ομως,ημουν τοσο καυλωμενος που συνεχισα να την γαμαω,το μονο που ηθελα ηταν να χυσω.Την πηδαγα γρηγορα αλλα οχι αγρια ή βιαια και πραγματικα απορω ακομη και τωρα γιατι μου το ειπε,με υφακι μαλιστα και προτου καν της το βαλω,να με μπερδεψε με αλλον?...δε ξερω.Προσωπικα ειμαι παντα καθαρος και ευγενικος.Στο sex δεν συμμετειχε,ειχε την σταση αστεριας οπως γραφουν και αλλοι εδω.

Μολις τελειωσα και ο εγκεφαλος επανηλθε στα κανονικα του συμπερανα 2 πραγματα.

1.το 20αρικο με την συγκεκριμενη ηταν πεταμενα λεφτα...το εκλαψα
2.το εχω ξαναγραψει οτι δεν ειμαι κανας κοσμογυρισμενος μπουρδελιαρης.Φολες εχω φαει κι εγω αλλα απο δωματιο δεν εχω σηκωθει να φυγω ποτε αχυστος ή απο συμπεριφορα κοπελας.Αυτη ηταν η πρωτη φορα που ειπα(εκ των υστερων ομως) οτι επρεπε να ειχα φυγει ηδη με το που τελειωσε την πιπα...χωρις να ζητησω λεφτα...απλα να την παρατησω και να φυγω.

Οι καιροι εχουν δυσκολεψει και το 20αρικο βγαινει δυσκολα.Οταν λοιπον καλουμαστε να καταβαλουμε αυτο το ποσο για μια υπηρεσια διαρκειας μολις 7-10 λεπτων θα πρεπει να γινεται επιλεκτικα και μονο εκει που αλλος το σεβεται,μια απο αυτες τις περιπτωσεις αποδειχτηκε πως ειναι η μπαρμπορα η οποια τιμαει τα χρηματα που της δινεις.Μπορει με μια κοπελα η συνευρεση να ειναι αποτυχημενη...οκ...αλλα να ειναι αποτυχημενη γιατι αν και προσπαθησε να σε ικανοποιησει δεν ταιριαξε η χημεια και οχι επειδη σε ειδε σαν πορτοφολι με πόδια.Απο αυτα που διαβαζω και απο αλλες κριτικες βλεπω οτι ειναι ενα φαινομενο αυτο των κακων υπηρεσιων που συνανταται ολο και ποιο συχνα.Στο χερι του καθενος ειναι να το περιορισει με τις επιλογες του...οχι μονο στον αγοραιο ερωτα αλλα γενικοτερα σαν καταναλωτης.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
179
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, msakis, perseas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού