Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απόγευμα και αφού νωρίτερα είχα ξενερώσει με ένα ρίσκο που δεν βγήκε στο Αχαρνών 85 είπα ας πάω σε μια Μιλφ Μολδαβή μέτριας εμφάνισης αλλά τουλάχιστον θετικής παρουσίας από υπηρεσίες έλα ομως που έπεσε και αυτή σε απόδοση με αποτέλεσμα να με διαψεύσει.
Πρόκειται λοιπόν για την Χριστίνα Μιλφ γυρολογο διαφόρων μαγαζιών τους τελευταίους μήνες ξεκίνησε από Κωνσταντινουπόλεως 166Α-128 μετά πήγε Βεργας3 μετά Λιοσίων 79 μετά Εξηκιου18 και τώρα Ρεμούνδου20 εγώ μαζί της είχα περάσει Βεργας3 σχετικά καλα έτσι περνάω δωμάτιο χαρακτηριστικά της έδωσα το 20€ στο χέρι και το λέω γιατί όπως θα εξηγήσω παρακάτω δεν το τίμησε μπαίνει λοιπόν δωμάτιο και χωρίς καθόλου προκαταρκτικά ούτε καν με ρώτησε για τσιμπούκι περνάει Καποτά ανεβαίνει αυτή από πάνω μου διάλεξε δηλαδή και την στάση και αρχίσαμε σεξ αν και απογοητευμένος κάπως από την όλη βιασύνη και διάθεση ξεπετας που είχε η Χριστίνα κατάφερα να τελειώσω.
Πάντως η κοπέλα δεν αξίζει το 20€ο δεν μπορεί να δουλέψει σωστά ούτε καταλαβαίνει να δημιουργήσει πελάτες με αυτό το στυλ εμφανισιακά τα δόντια της είναι σάπια και μαύρα έχει αν και αδύνατη έχει μια παράξενη κοιλιά ελαφρώς φουσκωμενη μάλλον από μπύρες ποιος ξέρει ας είναι λάθος μου που της έδωσα και άλλη ευκαιρία πιστεύω ότι μετά από τόσα μαγαζιά που άλλαξε η καλύτερη επιλογή και αυτό που αντικειμενικά της ταιριάζει είναι το Μεταξουργείο και ένα 10€ο πολύ της είναι.
Φυσικά και δεν σας προτείνω την Χριστίνα στο 20€ο στο10€ο που σύντομα πρέπει να πάει εντάξει ίσως μακριά και αλάργα ως τοτε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2019
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, Kerveras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού