Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια όμορφη και γεμάτη μέρα ένιωσα την ανάγκη να αδειάσω της μπάλες μου. Από το πρωί η καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο και σε συνδυασμό με τις ωραίες κριτικές που είχα διαβάσει για τη Λίλιαν αποφάσισα να την επισκεφτώ. Με τη δύση του ηλίου λοιπόν επισκέφτηκα με φιλαράκι μου το εν λόγω κατάστημα στη διδύμου. Βγαίνει τσατσά και Λίλιαν σηκώνομαι αμέσως πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο.. Ο χώρος είναι στουντιακου επιπέδου, από τους πιο κυριλέ στην περιοχή με ένα ντεκόρ που σε παραπέμπει στα τουριστικά σοκάκια της Πάρου.
Αναμονή γύρω στα δύο λεπτά καθώς έκανε ντουζακι η Λίλιαν. Μπαίνει στο δωμάτιο εγώ γεμάτος καύλα και ανυπομονησία. Σε αυτό το σημείο να πω και εγώ τη γνώμη μου για την εμφάνιση της κοπέλας. Είναι ώριμη με πολύ χαριτωμένο και ταυτόχρονα καύλα προσωπο, αρκετά απαλό δέρμα και σώμα σχετικά όμορφο αν αναλογιστεί κανείς την ηλικία της. Ξαπλώνω και με ένα μαγικό τρόπο με χαλάρωσε και με κατακαυπωσε. Η γυναίκα είναι απίστευτη. Περιποίηση αρχιδιων στη συνέχεια πέρασμα προφυλακτικου. Η πίπα της αρκετά καλή η οποία συνοδεύεται από ναζιαρικο γέλιο και αρχιδογλυψιμο. Στη συνέχεια ιεραποστολικό με λίγα γλωσσοφιλα και γλυψιμο παρούσας που μου αρέσει. Πολύ καθαρά και όμορφα τα πατουσακια της για τους λάτρεις.. Η εξπερματωση έγινε στην ίδια στάση. Στην συνέχεια κάτσαμε και μιλήσαμε γύρω στα πέντε λεπτά για γενικά θέματα μπουρδελοκαταστασεων.
Σύνοψη:Πολύ καλή και έμπειρη , θεωρώ η καλύτερη ώριμη γυναίκα της διδύμου σε υπηρεσίες. Αξίζει να την επισκεφτεί κανείς

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2019
Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
341
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, flynow, villy blond και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού