Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιποοον ...μετα απο κριτικη συναγωνιστη και καθ οτι καβλες, επισκεφθηκα τον οικο τουτο. Γνωστος βεβαια απο αλλες κοπελες! Μπηκα ειπε τα ονοματα Θαλεια, Τζουλη, Αμιρα, Μαρια. Βγηκε το θωρηκτο Τζουλια, κατοπιν το τρελομωρο Αμιρα, καπακι το κοντοπουτανέ Θαλεια και τελος η Μαρια. Λεω θα περασω και παλευω με τις κωλοκουρτινες .. ερχεται η τσα και με παιρνει χερακι στο τριτο δωματιο με την ντουζιερα. Δινω οβολο ΄λεω Μαρια και παει για ρεστα ...με ανοιχτη πορτα! Δε γαμιεται λεω και αρχιζω να γδυνομαι. Περναει η μια ριχνει βλεμα, περναει η αλλη το ιδιο, φευγει η κοντη και η αλλη ειναι στην πορτα και χαζογελαει που με βλεπει, με το πουτσο εξω να τον φρεσκατω στον νιπτηρα. Να και η τσα με τα ρεστα, κατι λενε στα ρωσικα και η Αμιρα μου φερνει τα ρεστα! Λεω εγω την Μαρια ειπα οχι εσενα. Γελαει μου τον πιανει και λεει κατι στα ρωσικα? δεν το καταλαβακαι φευγοντας ριχνει ενα σκαμπιλι στο κωλομερι της. Ερχεται η ΜΑρια με τα μαλλια της σε κοτσο κι αφου λεει κατι σε ρωσοελληνικα αρχιζει χαδια! Απαλα χαιδευε παντου, γλωσα ακολουθει και σκαει φιλακι. Εξακολουθει τα ρωσσικα και ανακακτεμενα κατι ελληνικα. Ρωταει με ή χωρις την πιπα, λεω χωρις και μπανει αναμεσα στα μπουτια και αφου γλυφοπιπιλαει ρωγες κατεβαινει πολυ αργα και βασανιστηκα προς τα κατω. Περναει απο περιοχη φιλαει ελαφρα και συνεχιζει μπουτια και ποδια. Ολα με ανασες και καυλωτικα αναφωνηματα. Ερχεται κι αρχιζει μια απαλη αλλα με πολυ συναισθημα πιπα. Να σταματαει να λεει τα δικα της και ξαναμανα. Εχω παισει απο μαγουλο και σαγονι και κατευθυνω ρυθμο και βαθος. Δεν λεει οχι και την βαζω για καραμελωμα. Μου μουλιαζει, απαλα παντα, αρχιδια και γλυφει και πουσο και ξανα κατω, μια χαρα λεω. Την τραβαω και την ξαπαλωνω. Ενωνω ποδια και βλεπω μουνοχειλακια που πετανε και αρχιζω γλυψειμο και ρουφηγμα. Αρχιζει πιο εντονα "σχολια" στα ρωσσικα. Λεω σ εχω. Αρχιζω να την ρουφαω πιο πολυ και αφου αρχιζει και ψιλο τσιναει βαζω και δαχτυλο μεσα και ψαχουλευω. Μου ριχνει κατι ρωσσικα, ανοιγει ποδια με τραβαει και παταει ενα ξεγυρισμενο γλωσοφιλο! Ενω την νοιωθω να ψιλο τρεμει. Λεω τωρα ή το παιζει ή οντως καυλωσε. Βαζω καποτα και αρχιζω ψωλοτριψιμο. Βαζω μεσα και νοιθω στενοτης! (εννοω ρε μαγκες για την δουλεια που κανει) Εννοιωθα τοιχωματα και συσπασεις! Πιστονιαζω για λιγο και νοιθω να με τραβαει και δενει ποδια στην μεση. Πιανω απο πλατη και σηκωνω, καθομαι κρεβατι και πλατη τοιχο και αυτη καθιστη στον Περικλα μου. Αφου κανουμαι κανα διλεπτο βαρκαδα την ξαναξαπλωνω και παιρνω το ενα ποδι αγκαλια και το αλλο αναμεσα στα δικα μου. Εκει μαλλον την ακουσε λιγο γιατι ειδα μορφασμο. Αλλα σε δευτερολεπτα εχει αρχισει παλι να με τραβαει. Κοντευω να χυσω οποτε τραβιεμαι, το παιρνει χαμπαρι και σηκωνεται με πλακωνει στα γλωσοφιλα και αφου βγαζει καποτα τον ξαναπερνει στομα!!! Σταματαω ... εδω δεν περιγραφω αλλο!!! Απο γονατιστος βρεθηκα ανασκελα ο μισος να κρεμομαι απο το κρεβατι. Με τραβηξε, ξαπλωσε και επιανε το μουνι της, στο στυλ και καλα, ωωχ τι εγινε, κατι μεταξυ χαιδεματος και ελαφριου τριψιματος. Σηκονωμαι στα στα γονατα πανω και εκει ειπα θα σε ξαναγαμησω. Ειχε τρεξει ψωλοχυμα στο πλαι απο τα χειλια και με το δαχτυλο κανει ετσι και το βαζει μεσα και ....ολο κατω!!! Καταπιε η καριολα!!!! Εμεινα μαλακας! Ειπε κατι ρωσικα παλι μαζι με κατι "φραουλιτσα" "γκλυκο μου" και αφου εριξε ενα φιλακι στον Περικλα και κατι χαιδεματα σηκωθηκε, εβαλε παπουτσια, επανελαβε το zlotky που ελεγε συνεχεια και εφυγε φιλωντας με στη πλατη! Καλο VFM milf οσοι πιστοι προσελθετε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 04, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
dionisiakos
Μέγας
Εγγραφή:
5 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
735
Πόντοι:
4.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, Elbabinho, flynow και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού