Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεταμεσονύκτια τσάρκα στην άγρια πιάτσα μαζί με τον ατρόμητο Vril Κουλ
Η κίνηση στην Αθηνά λιγοστή και αυτό μας βοηθάει στο να φτάσουμε γρηγορότερα στην απόλυτη ηδονή... την οδό Φωκαίας !

Βερόνικα, οι περισσότεροι την γνωρίζετε. Μοντελέ κορμί, σκυλέ φάτσα βγαλμέννη από τσόντα του Σειρηνάκη Κατσικογάμης μεσαίου αναστήματος, στόμα ροφός με φουσκωμένα χείλη.
Η κοπέλα στον αγώνα δεν κάνει το κάτι παραπάνω. Καλές υπηρεσίες δεν έχω παραπόνο αλλά καμια συνοχή μεταξύ τους. Στην πίπα έδωσε τον καλο της εαυτό, αφού είχε βεντουζώσει τα τσιμπουκόχειλα της στον πούτσο μου !
Ακόνα να σημειώσω ότι πρόσφερε ένα συμπαθητικό ισπανικό με τα σιλικονάτα βυζιά της. Για όσους γουστάρουν να σκίσουν ένα ωραίο μωρό, τσόντα-φάση, την συστήνω ανεπιφύλακτα ! Ναι!
Στην στάση του ιεραποστολικού, επιδίωξε να μου επιτεθεί με ρομαντικά γλωσσόφιλα, τα οποία δέχθηκα με χαρά !?!
Το φθηνό κραγιόν της με γέμισε σημάδια τα οποία έπλενα στον πορνονιπτήρα, σβήνοντας όλα τα ιχνή αυτής της άτακτης πόρνης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2019
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ιλλουμινάτοs
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
59
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, Ημεδαπος και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2019
Ρε φίλε αυτή τελικά κάνει ελεύθερο στοματικό? Γιατί στο σαλόνι δεν ανακοινώνεται κάτι τέτοιο...
08 Μαρτίου, 2019
Οντως στο σαλόνι ανακοινώνεται μπας κ σε πιάσουν κορόιδο οχι ελεύθερο στοματικό αλά πολύ καλο στοματικό.
Κανει ελεύθερο αλλα με τους γκόμενο-νταβαδες.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2