Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχα δει την Αγγέλα νέα παρουσία στο μαγαζί λίγες μέρες πριν και είπα να δοκιμάσω.Ετσι δίνω το 20€ο πάω δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται η Αγγέλα η οποία έχει σχετικά καλή φάτσα πρόστυχη θα έλεγα σώμα με πιασίματα μέτριο χωρίς πολλά πολλά κάνει κίνηση με την μια να μου πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά προκαταρκτικά δηλαδή μηδέν ούτε στο Μεταξουργείο έτσι καθώς ακόμα και εκεί ασχολούνται έστω και λίγο παραπάνω τσιμπούκι μέτριο οριακά ικανοποιητικό.Αντε λέω να ξεκινήσουμε σεξ την βάζω σε ιεραποστολικη στάση το μουνι τής ανοιγμένο αρκετά ποτέ αίσθηση μηδενική τα πόδια της δεν ώτα άνοιγε σωστά και προσπαθούσε να κλέψει σήμερα όμως ήμουν αποφασισμένος τουλάχιστον να ολοκληρώσω και καθώς την γάμουσα μου λέει στα αγγλικά αν ήθελα να τελειώσω στο στόμα της για να με ξεπεταξει και να τελειώνουμε συνέχισα και με αρκετή δυσκολία ολοκληρωσα.Συνοψιζοντας να πω ότι ήταν μια εντελώς μέτρια αποτυχημένη δοκιμή με μια κοπέλα που βιάζεται δεν κάνει καθόλου προκαταρκτικά κλέβει στο σεξ αφού δεν ανοίγει σωστά τα πόδια της το μουνι τής είναι σαν μεγάλη λακούβα με νερό απογοήτευση σκέτη τέτοιες κοπέλες είναι ακατάλληλες για20€ο Μεταξουργείο και πολύ της πάει αφού δεν μπορούν να προσφέρουν υπηρεσίες τι θέλουν και τις φέρνουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Αγγέλα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Andrew256, bourdeliaris82 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού