Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 83 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Καθώς είδα φώς στο μαγαζί αυτό μετά από κάποιο διάστημα που παρέμενε κλειστό μπαίνω και η τσατσα μου παρουσιάζει την Τζέσικα και την Μισέλ που είχα δει πάλι στο Ρεμούνδου21 ισόγειο.Την περιέργεια μου είχε κινήσει ή Τζέσικα ψηλή σχετικά καστανό ίσιο μαλλί νταρντανα εντάξει λέω δίνω το 20€ο στην τσατσα πάω δωμάτιο.Το δωμάτιο παγωμένο και γενικότερα στο χώρο επικρατεί μια δυσοσμία μούχλας υγρασίας η κοπέλα δεν αργησε να έρθει ήταν χαμογελαστή και έρχεται αρχίζει κάποια χλιαρά προκαταρκτικά αλλά έκανε την εξής ανοησία ενώ έφερνε τα βυζιά της στα μούτρα μου δεν έβγαζε ένα σουτιέν που φόραγε παράξενο καπως σκληρό μάλλον ενισχυτικό καμουφλάζ θα είναι καθώς τα βυζιά της ήταν που νερουλά και γενικότερα το σώμα της πλαδαρό σε αίσθηση όπως την χουφτωνα επίσης είναι τριχωτή στα χέρια και στα χείλη είχε ελαφρώς μουστάκι άντε τώρα να φτιαχτεις προχωράμε σε τσιμπούκι μονότονο χωρίς τεχνική λόγω απειρίας μπορεί όμως να βελτιωθεί την τοποθετώ σε ιεραποστολικη στάση και το μουνι τής ήταν ανοικτό σαν σκαμα με νερό δεν κατάλαβαινα σχεδόν τίποτα δεν είχαν περάσει κυριολεκτικά ουτε7λεπτα και η τσατσα φωνάζει την κοπέλα να επισημάνω ότι δεν υπήρχε εκείνη την ώρα απολύτως κανένας στο μαγαζί αφού το μουνι της ήταν σαν Κούβας είδα ότι δεν θα τελείωνα και σταμάτησα χαιρετηθηκαμε με την κοπέλα που είναι ευγενική και φιλότιμη αλλά δυστυχώς άπειρη άσχετη και έχει θέματα αισθητικής που πρέπει να βελτιώσει.Την κοπέλα μπορώ να την δικαιολογήσω το παγωμένο δωμάτιο και την ηλιθιότητα της τσατσας να φωνάξει την κοπέλα στο7λεπτο να μην έχει ανοίξει το κλιματιστικό με αποτέλεσμα το δωμάτιο να είναι παγωμένο αυτά όχι σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογούνται όχι δεν είναι δυνατόν να θέλουν 20€ο και να προσφέρουν όχι μόνο μόνο μετριοτατες υπηρεσίες αλλά και ένα χαλιά μουχλιάσμενο περιβάλλον αυτά είναι απαράδεκτα πράγματα που δεν πρέπει να τα δεχομαστε.Φυσικα δε νομίζω να ξαναπατήσω ποτέ ξανά στο μαγαζί μέχρι να ανακαινιστεί πλήρως σε χώρους καθαριότητα κοπέλες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2019
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Peter Van Norden, Andrew256 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Απριλίου, 2019
Φιλε σε ευχαριστουμε που γραφεις αληθινες κριτικες!

Ενα θεμα με την τριχοφυια το εχουν τα κοριτσια απο Βενεζουελα.
PV
Peter Van Norden
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1