Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 242 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά την δουλειά ήρθε με πείρε ένας φίλος μου να πάμε πονυρή βόλτα, είχα πληρωθεί κιόλας και έλεγε. Αλλά έπρεπε να βρώ κάτι κάλο! Ήταν το πρώτο σπίτι που επισκευτήκαμε. Η Τσατσά μας είπε οτι το Χριστινάκι κάνει τρελά κόλπα... Κι εγώ της απάντησα φεύγοντας οτι θα πιώ ένα redbull και θα ξανάρθω, πράγματι το χρειάζόμουνα με αυτό που είδα. Αφού κάναμε την βόλτα και έπρεπε να διαλέξουμε πλέον, αποφάσισα να εμπιστευθω την τσατσά και να δοκιμάσω, το ίδιο και ο φίλος μου που μπήκε στο άλλο δωμάτιο. Αφού ισοπέδωσε πρώτα αυτόν ήρθε και η δική μου η σειρά. Μελαχρινό γύρω στο 1,65 με παιδικό βυζάκι αλλά με ένστυκτο λέενας. Μπήκε μέσα έβαλε το πόδι της πάνω στο κρεβάτι και άρχησε να αυνανίζεται φωνάζοντας. Εγώ είχα κωλήσει... Ενώ οι υποσχέσεις της κόλαση το ίδιο και το γαμήσει που ακολούθησε. Στην αρχή με φιλούσε δαγκωτά και μετά κατέβηκε και άρχισε να παίζει με το όργανο έγλειφε μπάλες πρίν βάλει το προφυλακτικό και όταν το έβαλε έβαλε τον κωλο της πρό των πυλών της γλώσσας μου, δεν αντιστάθηκα και την έγλυψα λίγο κωλοδάχτυλο δεν με άφησε διακριτικά. Το γαμήση άρχησε με ιεραποστολικό και σφυροκόπημα από την ίδια. Μετά κανονικό όπου κατέθεσα με αυτήν να μου λέει προστηχώλογα συννέχια και παρενέσεις να την γαμάω δυνατά. Τι να πώ? Πάντως και ο φίλος μου δεν πέρασε άσχημα... Είχε και αυτός την δική του ιστορία. Φάγαμε πολλά γκόλ και οι δύο... Δεν θα την χάσουμε, μπορεί και να την κλέψουμε χαχαχα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
30
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού