Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασα από το μαγαζί με σκοπό να μπω για δοκιμή με την Μελαχρινή Ουκρανή Ίνα που δουλεύει συνήθως απόγευμα και νύχτα στο συγκεκριμένο μαγαζί.Η Ίνα είναι μελαχρινή κανονικό ύψος κάτω από 1.70 με ψιλό ατσουμπαλο σώμα παχουλό όχι υπερβολικό θα έλεγα ότι είναι καλά κατανεμημένα τα παραπάνω κιλά αλλά είναι πλαδαρή τελείως αγυμναστη έχει κοιλιά σίγουρα από κακή διατροφή πιτογυρα πίτσες κλπ και τά βυζιά της πεσμενα.
Όμως ένα πολύ σημαντικό πλεονέκτημα της είναι η πολύ ωραία καυλοφατσα που έχει γαμάτη σκέτη τσόντα πράγμα που με οδήγησε στην απόφαση να περάσω.
Στο σεξ ήρθε δωμάτιο χαμογελαστή ευδιαθετη Ελληνικά μιλάει βασικά προκαταρκτικά δεν έκανε πολλά ούτε πήρε πρωτοβουλία εγώ ασχολήθηκα περισσότερο μαζί της καθώς είχα φτιαχτεί μόνο και μόνο με την καυλοφατσα της έτσι έκανα επίθεση με χουφτωματα γλείψιμο βυζιων δάχτυλο στο μουνι δεν πολύ ήθελε αλλά δεν ήταν και αρνητική απλά μου ζήτησε ευγενικά να μήν το κάνω οπότε σεβαστό δεν συνέχισα.Αφου φτιάχτηκα μου πέρασε Καποτά και πήρε ένα ικανοποιητικό τσιμπούκι τίποτα ιδιαίτερο ούτε είχε καλή τεχνική απλά ανεκτό.
Το μουνι της είναι αρκετά ανοικτό παρά το ότι δεν είχε βάλει λιπαντικό συμμετοχή είχε στο σεξ καλή επίσης έχει αρκετά καλοσχηματισμένα πόδια.Γενικα ήταν μια μέτρια εμπειρία που δεν μου άφησε κάτι ξεχωριστό συνηθισμένη τυποποιημένη διαδικασία στο όριο.Εδω προκύπτει το μεγάλο ζήτημα γιατί τα μαγαζιά αυτά της Μαραθώνος που είναι δίπλα στο Μεταξουργείο κρατάνε την τιμή ακόμα στο 20€ο δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση και είναι εντελώς παράλογο και υπερβολικό να ζητάνε το διπλό αντίτιμο δεν λέω να το πάνε 10€ο αλλά τουλάχιστον να το πανε15€ο.
Τώρα οσον αφορά την συγκεκριμένη κοπέλα Ίνα για το αν θα σας την πρότεινα μάλλον όχι 20€ο είναι πολλά και γω δεν νομίζω να ξαναπεράσω μαζί της για μια φορά καλά ήταν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2019
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Επιρρεπής, Kerveras, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού