Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά διδύμου μετά από σχόλια συναγωνιστών είπα να ρίξω μια ματιά μπενο σε όλα τα νούμερα 22/28 και δε ξερο τι αλλο και καταλήγω στο 22 μιας και με επσισε η επίμονη τησ τσα Ήρας που ηταν πολυ ευγενις & πειστικη τα κοριτσια 2 δεν σε εντιποσιαζουν με το σαλοναρισμα η στελλα ξανθια 25/28 χρόνων νορμαλ σομα 2αρι βιζη ομορφο πονιρο προσοπο Η,,αγγελα μελαχρινη 30/35 προ milf. μελαχρινή πιο τσουποτη ..Δινο το παραβολο 30 ευρο με βαζει στο δωμάτιο μπροστά στο σαλόνι όμορφο δωμάτιο καθαρό δεν μου θιμιζε δοματιο μπουρδελου, πλένομαι νιπτήρα περιμένω ξάπλα το δοματιο εχει και δευτερι πορτα που επικινονει με τον χορο τον κοριτσιον..Χτιπιμα τησ πόρτας και σκανε και τα δυο μωρά εγώ όρθιος εκινη τη στιγμή αφού βαρέθηκα ξάπλα με τη μια μπαλαμούτι γλοσοφιλα στη 1 γλοσοφιλα στην αλλη το εργαλείο σουζα αμεσα ,Και αρχισε το παρτυ..1 και οι 2 ξαπλα ανοιχτα ποδια μουνίΣπασίκλας στο πιατο και εγο στα γονατα μπροστα στο κρεβάτι και να γλειφο ποτε το 1 ποτε το αλλο μουνη ..2 η ψολι στη μεση και να με γλειφουν και 2.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.για καπιο λογο γουσταρε περισοτερο η στελλα και ηταν πολυ πιο δοτικηΈρωταςΈρωτας ετσι και εγω ασχολιθικα περισοτερο μαζι της με πεταει στοκρεβατη μου φορα καποτα και καβαλαει εδινε πονο και γουσταρε ..ετσι εδιχνε >>ενω η αγγελα με ειχε στα γλοσοφιλα ,,Ξεκαβαλα και γυρνά στα 4 και της ριχνο μπιστολιες δυνατές μέσα το μωρό γούσταρε.. με τα δάχτυλα επεζα το μουνάκι τησ αγγελας οταν δεν ηταν απο πισο μου να γλειφη μπαλακια τρελη φάση οταν την επερνα

ιεραποστολικο την αγγελα το υδιο έκανε και η στελλα ...το εχουν δουλεψει τα κοριτσια μπράβο .τους.Για να μην μινη παραπονεμένη η αγγελα την παίρνω δυνατά και πανο που ειναι να χύσω μου λεει σιγα σιγα σπαζομαε βγενο τον πιανη η στελλα πετάει την καπότα και την χύνω στο στόμα με ένταση και φωνές τα εφτυσε στον νιπτήρα αφου με στραγγησε καλλα . Αν υπήρχαν συναγωνιστές στο σαλόνι σίγουρα θα ψυθικαν να περάσουν απο της φωνές....Ζαλισμένος από την συνεύρεση ευχαρίστησα τα κορίτσια ,,ντύθηκα και βγήκα σαλόνι οπού με περίμενε η τσα ήρα. για τα συχαρίκια τησ τα έδωσα και την ευχαρίστησα που επέμενε να μπω ...Το σίγουρο είναι πώς τα κορίτσια με 30 ευρό μου έκαναν βασιλικό γαμήσι ...καλά να περνάμε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2019
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αγγέλα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, black crow, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2019
Μια φορα καποιος βογγαγε δυνατα με τη Μαρια στο Φυλης 86 και λυθηκε ολο το σαλονι στα γελια.Μεγάλο χαμόγελο
PV
Peter Van Norden
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1