Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τρεις κοπελες ήταν, Στέλλα νέα προσυχονοστιμη φάτσα όπου και ήθελα να πάρω, η Αγγέλα μελαχρινή προ-ΜΙΛΦ με λευκό δέρμα και πάτο καλό με γόβες και η Άννα μυστήρια
Φουλ τα δωμάτια δεν ξέρω για ποια και έφυγα, επέστρεψα και ηταν δυο συναγωνιστές στο σαλόνι, σαλονάρουν τα κοριτσια και παιρνει ο ενας την Άννα μυστηρια και ο αλλος της Στέλλα, έμεινα τελικά με Αγγέλα η οποία μου ψιλο αρεσε και τη διάλεξα. Δεν είχε κατι κακο αλλά δεν υπηρξε χημεια απο την αρχη, όπου πηγα να τη χαιδεψω και να τη φιλησω στο λαιμο και ειχε μια απαθής στάση, οκ δεν της αρεσα το πήρα το μνμ στη συνεχεια εγω στο κρεβατι στην ακρη ξαπλωμενος και αυτη στα γονατα να μου παρει μια αδιαφορα πιπα, καθολου σαλιο και μαστοριά, απλά τυπική, με ρωτησε αν μ'αρέσει... της λεω σεξ και βαζει καποτα, της λεω να κατσει απο πανω, έκατσε και πηγαινε μπρος πισω πολύ σιγά είναι και το μουνι της -ηδη- πηγαδι δεν ενιωθα και τιποτα, τη πιανω απο την μέση για της δώσω μεγαλυτερη ένταση αλλα δεν είχε ωραια αισθηση, εκανα δυο φορες κινησει να τη φέρω προς το μέρος μου να τη καρφώνω εγώ από κατω αλλά δεν συγκινήθηκε, στη τρίτη προσπάθεια έκανε τη χάρη αλλά ήθελε μετα απο λιγο να αλλάξουμε στάση, πήγαμε στα τέσσερα όπου και παλι δεν είχα τα επιθυμητά αποτελέσματα, μετριο στήσιμο και ο κώλος δεν ήταν αυτο που σαλοναρισε, οι γοβες και το στρινγκ με αποπλάνησαν shame on me Γερο-μύστης
εν τέλει την εβαλα για πίπα της ειπα να το φτύσει καλά(να γλιστράει) και την έβαλα να μου τον παίζει και να μου γλύφει τα αρχίδια για να τελειώσω στο στόμα της τελικά,
Δεν ειναι κακή(ουτε καμια μουνάρα, νταρτνανέ μελαχρινή είναι) αλλά δεν υπήρξε χημεία και μια απάθεια εκ μέρος της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2019
Όνομα κοπέλας
Αγγέλα
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.673
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, Επιρρεπής, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού