Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επιλογή της αδιέξοδο μέσα στην κάτω του μετρίου προσφορά το πρωινό εκείνο.
Γενικά καλή στην εμφάνιση, σκουρόχρωμη με 2άρι στήθος χαλαρό και μεγάλες ρόγες, καλό σωματάκι, τραχύ άσχημο στην αίσθηση δέρμα.
Μπήκε μέσα, τυπικές κουβέντες, έβγαλε εσώρουχο και κατέβασε σουτιέν. Ηρθε από πάνω μου και όρμηξα στα στήθη της αρχίζοντας πιπίλισμα, γλύψιμο, χούφτωμα χωρίς καμία άρνηση, τουναντίον παρέμενε εκεί ακόμη και όταν σταματούσα για ανάσα. Κάποια στιγμή ρώτησε αν ήθελα 69 όμως παρότι πρώτος πελάτης αρνήθηκα.
Με το που χόρτασα ρώτησε αν θέλω πίπα, έγνεψα ναι, έβαλε καπότα και δέχθηκα καλή έως μέτρια όμως μικρής διάρκειας περιποίηση.
Μετά ανέβηκε πάνω μου όπου άρχισα πάλι το βυζοπαίχνιδο με εκείνη να κουνιέται λίγο άτσαλα μια και η πολύ κρέμα δεν βοηθούσε σε τίποτε.
Την γύρισα από κάτω σήκωσε ψηλά τα πόδια και ξαναμπήκα (? με τόση κρέμα είχα και αμφιβολία) όπου ξεκίνησα έντονο χτύπημα μήπως και καταλάβω κάτι. Μπα ...τον έβγαλα να τον παίξω χαιδεύοντας το μουνάκι της ενώ αυτή τα @@ μου και μόλις τον έφερα σε κατάσταση κόκκινη ξαναμπήκα με πιο έντονο σφυροκόπημα για να καταθέσω μέσα της.
Εφυγε γρήγορα όπως και εγώ, όπως και γρήγορα θα την ξεχάσω ...ήδη έγινε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.729
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vanos, Επιρρεπής, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού