Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 116 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μπαίνω μέσα στον εν λόγω οίκο έπειτα από τσάρκα και ενώ όποιος άλλος είχα επισκεφθεί ήταν κατειλημμένος.

Η (ξανθιά) τσατσά μου υποσχέθηκε Ουκρανέζα, αλλά η κοπέλα το πιο βόρειο που την έκανα ήταν να είναι τα Τίρανα.

Έκανα να φύγω (με χάλασαν πολύ τα δόντια της), αλλά μου άρπαξε τα γυαλιά η τανα και άρχισε με τη τσατσά να με παρακαλάει και μου έλεγαν ότι δήθεν δεν είχαν κάνει σεφτέ. Μου είπε και η τσατσά ότι ελεύθερα θα μου κάνει ότι υπάρχει στο σεξ και ψήθηκα (μέχρι και Ισπανικό για να καταλάβετε, ενώ η τανα ήταν άβυζη)..

Πάμε στη δράση..

Ενώ τις περιμένω όρθιος και τους δίνω πίπα συνήθως, εκείνη επέμεινε να ξαπλώσω..

Μέτρια πίπα με καπότα, δεν μου τον έκανε καλά καλά να σκληρύνει και με καβάλησε.

Όταν με καβάλησε πήγε να με φιλήσει και ξενέρωσα ακόμα πιο πολύ...

Έσφιξε τα πόδια της, έβγαζε και κάποιες καυλωτικές κραυγές και έχυσα αρκετά γρήγορα (ευτυχώς)!

Όταν έφυγε η τανα και ενώ ντυνόμουν μπήκε μέσα και η τσατσά, για να πάρει χαρτομάντηλα...

Το μόνο που μετάνιωσα είναι που δεν της πρότεινα να μου πάρει (στα καπάκια) μία πίπα.

Θα ξαναπήγαινα μόνο για να προτείνω να πάρω την τανα με τη τσατσά επειδή το σκεφτόμουν μετά και μου έμεινε απωθημένο.-

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Άντζυ
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
179
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, Kaloeros, Ημεδαπος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού