Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από καιρό αποχής είπα να επισκεφθώ την περιοχή ορμώμενος από συστάσεις το εν λόγω σπίτι για την Άννα. Μελαχρινό καρέ μαλλί, ανοιχτόχρωμα μάτια, αδύνατη, με στήθος πολύ μικρό και χαλαρό και όμορφο κωλαράκι.
Δεν σαλονάρισε απλά πέρασε με φούρια από μπροστά μου, βιαστική και λίγο καμπουριασμένη, λέγοντας καλημέρα και χαμογελώντας ζεστά. Φαινόταν καταβεβλημένη - λόγω τέλους βάρδιας που έχει 12 μεσάνυχτα με 12 μεσημέρι.
Πέρασα και περίμενα γιατί είχε φουλ δωμάτια. Μπήκε μέσα πάλι καλημέρα - η μόνη ελληνική λέξη προς το παρόν. Φορούσε ένα κομπινεζόν τύπου το οποίο δεν έβγαλε ούτε το βρακάκι της.
Με έβαλε να ξαπλώσω και χύμηξε για γλωσσόφιλα τα οποία δεν τα είχα σκοπό αλλά ενέδωσα κοιτώντας τις ματάρες της.
Τρίψιμο πάνω μου, φιλιά στις ρόγες μου και στο στήθος και βουρ για κάτω όπου χωρίς καν να ρωτήση τον πήρε ακα.
Πολύ καλή πίπα δεν το μετάνιωσα, όλον βαθιά μέχρι το λαρύγγι και δυνατά θέλοντας να με τελειώσει.
Θα το κατάφερνε αν δεν την σταματούσα. Ενα διάλειμμα 10' με φιλιά και ξανά το ίδιο σενάριο. Θα της τα άδειαζα όλα μέσα αλλά ήθελα να την γαμίσω. Οπότε μου έδειξε την καπότα και είπε "sex" φανερά ηττημένη.
Ξάπλωσε χωρίς να δίνει περιθώρια τράβηξε το βρακάκι της και τον κάρφωσα απαλά στα πανέμορφα μουνόχειλα της. Εβγαζε κραυγούλες "άουτς" κλπ δείχνοντας χωρίς να υποκρίνεται ότι την έχουν ξεμουσιάσει. Είναι πολύ στενή και το απόλαυσα γαμώντας την μαλακά, χουφτώνοντας το όμορφο κωλαράκι και φιλώντας εξερευνώντας το ρούχο τις ρόγες της. Εχυσα, λίγες αγκαλιές, φιλάκια πάλι και χαιρετισμός (ή βρισίδια) σε ακατανόητη για μένα γλώσσα. Μιλάει μόνο ρώσικα και γερμανικά.
Παρότι δεν πείθει εμφανισιακά με την στάση της είναι vfm κοπέλα, γύρω στα 30-33. Θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2019
Όνομα κοπέλας
Άννα
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.727
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 darktranquillity, dionisiakos, Νταης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2019
Ρε παιδια τι τιμουλες πανε εκει?
31 Ιανουαρίου, 2019
Τώρα θα την ξεσκίσουν σίγουρα!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2