Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εν συντομια,ειχα μετριες καυλες και πεταχτηκα να δω τι γινεται κι αν μου κανει κλικ καμια να της τον σφηνωσω.Μετα απο ολογοωρη τσαρκα,μπηκα και ειδα τη Ζανα,μαυρισμενη με κουρεμα που της πηγαινει,ρωσοφατσα,αλλωστε Ρωσιδα ειναι.Τα ελληνικα της λιγα,τα Αγγλικα της αγνωστο,πεταγε πολλες ρωσικες λεξεις και κουβεντουλα δυσκολα θα πιασεις για διαφορα θεματα,αλλα συνεννοεισαι στα του αγωνα ανετοτατα.Μπαινει ενω επλενα το μαλαπερδι στο νιπτηρα.Με αρχιζει στα φιλακια και στις αγκαλιτσες και τριψιματα,παμε στο κρεβατι αφου την εγδυσα εγω,και αρχισαμε το χαμουρεμα.Με ρωταει πως θελω την πιπα και απανταω ανευ.Καθαρισμα με μωρομαντηλο και ...μου καταπιε τον πουτσο.Εκανε λαρυγγατη βαθια πιπα,γλυψιμο παπαρια και κορμο.Ταυτοχρονα τον εβγαζε και τον κοπαναγε στη γλωσσα και στα βυζια της,τα οποια εχουν ωραια εμφανιση,ωραια υφη αλλα ειναι λιγο νερουλιαστα στο ζουληγμα.Δεν με σταματησε αυτο απο το να τς τα ρουφηψω.Εγλυψα και λιγο μουνακι,καθαρο ηταν οπως και το κουλουρι,το οποιο δε εγλυψα διοτι ειχε μια εμφανη αιμορροιδα.Οκ ανθρωπος ειναι, δεν φταιει αυτη γι αυτο,ηταν πλυμενη πολυ καλα ομως.Με τα πολλα περασμα καποτας,καβαλαρια και μετα την εβαλα κατω οπου μετα απο πιστονιασμα βιαιο τον εβγαλα εξω και εχυσα στην κοιλια/βυζια της.Περιποιητικη και μετα το τελος,μου την καθαρισε με μωρομαντηλο πριν σκουπισει τα χυσια μου απο πανω της.
Γενικα περασα ομορφα,θα την ξαναεβλεπα ευχαριστως.Παιδια, μην περιμενετε οι κοπελες να φερθουν το ιδιο σε ολους.Αν πατε απλυτοι,ειστε αγενεις και κρετινοι,δεν θα αποδωσει η πουτανα,εινιαι και θεμα χημειας και συμπαθειας βεβαια.Αν εχετε φαει τζατζικι η εχετε να πλυνετε δοντια απο τοτε που εβγαζε ο Αντρεας λογο απο τα μπαλκονια της ΓΕΣΕΕ,μην περιμενετε φιλακια.Αν ειστε απλυτοι,μην εκπλαγειτε και με πορτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2019
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.223
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, spirtoulis(2), 6Y44 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2019
Μπράβο για την κριτική σου τύπε μου , την έχω πάρει παλιά την ζανα και είναι όντος πολύ καλό παιδί και όπως τα περιγράφεις στον αγώνα .... νόμιζα πως έχει σταματήσει.. αρα εργάζεται εκεί μετά της 12 Έρωτας
17 Φεβρουαρίου, 2019
Τυποι για να μην χανεται τον χρονο σας,ο τυπος δεν γραφει για την ζανα που ηταν αρχες του 2018 στο 25. Αυτην εχει φυγει προ πολλου ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2