Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκευθηκα τον εν λογω οικο, ευρισκομενος εις την περιοχη για δουλεια. Ειχα να παω σε μπουρδελο πανω απο
30 χρονια, και ομολογω οτι πολλα εχουν αλλαξει, στο στησιμο ειδικα αυτων των χωρων.
Κατεβηκα τα σκαλοπατια και ειδα οτι υπηρχαν δυο συστεγασμενοι χωροι, στο ιδιο υπογειο. Μπηκα στην πρωτη
πορτα δεξια. Η υπηρεσια αρχισε να μου λεει το προγραμμα, τα παντα ολα και πρωκτικο στην τιμη των 20 ευρω.
Σκεφτηκα οτι η κοπελα που δεν ειχε εμφανιστει ακομη, θα ηταν καμμια κωλογρια που θα κολλαγε τα τελευταια της
ενσημα, ομως, ευτυχως διαψευστηκα. Η Αλεξανδρα, ειναι μια βαβατσικη σαρανταρα+, απο Βουλγαρια κατα
δηλωση της υπηρεσιας, με αρκετα αξιολογη κωλαρα,ετσι λοιπον περασα στο δωματιο.
Αφου πλυθηκα στον νιπτηρα που εχει το δωματιο, ηρθε η κοπελα. Επειδη ειμαι συνηθισμενος στα 60αρια και 80αρια
των ελαιοτριβειων, με τα 20 ευρω για πληρες προγραμμα μου φανηκε οτι εκλεβα εκκλησια, ετσι λοιπον και για να
αποφυγω τυχον ξεπετα, της εδωσα ενα 10ρικο τιπ, με την προυποθεση να βαλει τα δυνατα της στην πιπα.
Και πραγματι η πιπα της ηταν μια απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει τα τελευταια χρονια.
Η καταθεση λοιπον στην κωλαρα της, μετα απο τετοια πιπα, ηταν πλεον ζητημα λιγων λεπτων.
Γενικα, νομιζω, διαβαζοντας εκ των υστερων καποιες κριτικες για την κοπελα, οτι το 10ευρο τιπ που της εδωσα,
εδρασαν καταλυτικα, στην αποδοση της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2019
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
κωλο-γερος
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
35.228
Πόντοι:
18.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, cosgeor, Stelios_el_Conquistador και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού