Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βράδυ Τεταρτης μπαινω στο κατάστημα για ενα καλο Σοβιετικο ΜΙΛΦ από αυτα που μου αρέσουν, σκοπέτο βαραγαν η Ζαννα αδιαφορη Ρωσιδα ΓΚΙΛΦ και η Σαμπινα ζουμεροτατη εμπειρη Ρωσιδα ΜΙΛΦ, μπουτού,κωλαρου,ξανθια,μετριου αναστήματος με πουτανέ tribal tattoo στη μέση. Δυνατό, επιθετικό αλογισιο σαλοναρισμα, εδειχνε εμπειρη οπότε και μπήκα.
Δυστυχώς δεν είχε τη κλασσικη ζεστασια Ρωσιδας ΜΙΛΦ αρκετά διστακτική στην αρχή, πολυ παρλα και τελεια αγγλικά αλλά πολλα οχι... Οχι 69 λόγω γενειαδας, Οχι ασκεπής πιπα, Οχι cowgirl λόγω... μεγέθους. Αστειες δικαιολογίες οι οποίες αυτοματτως με πηγαν στον αυτόματο και σε σκεψεις να τελειωνω γοργά γοργά να παω αλλου να εκτονωθώ... κριμα
Στα του αγωνα αφου εφαγα τα ακυράκια μου στο ιεραποστολικο για κάποιο ανεξηγητο λόγω χτυπιόταν ενω τρυπαγα(τάχα μου οτι το κάνω καλα;;) επεσαν εκει κ καποια γλωσσοφιλα, τη γυρισα στα τεσσερα για τη φαρδια κωλαρα, πεσανε ενα-δυο σκαμπίλια έτσι για το φαίνεσθαι και έριξα το σπρει στα βυζια της. Διεκπαιρεωτική η κυρία και πολύ συγκρατημένη ενώ δειχνει να το κατεχει... αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Σαμπίνα
Υπηρεσίες
Spectro7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
1.675
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mela33, Bonecrusher, Kerveras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού