Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην κορασιδα Σελινα οπου βλεποντας φωτο της ειχα σεληνιαστει και ηθελα να την σπρωξω.
Στο σαλονι βγηκαν δυο κοπελες η Σελινα και η Τζεσικα, η καθεμια ειχε τη δικια της ομορφια.
Επελεξα την 20χρονη κολομβιανη Σελινα μιας και εχω αδυναμια στις μαυρομαλλες.
Η κορασιδα Σελινα λοιπον ειναι μετριου αναστηματος,εχει αρκετα ομορφο γλυκο και σεξι προσωπο, το μαλλι της μαυρο ισιο μακρυ.
Το κορμι της ειναι αφρατο, εχει ομορφη κωλαρα και γεματο στηθος 2,5αρι.
Στο δωματιο η Σελινα γδυθηκε και ξαπλωσε ανασκελα στο κρεβατι οπου με τραβηξε κοντα της,
μπηκα αναμεσα στα ποδια της και αρχισα να την γλειφω στο λαιμο.
Εξαρχης μου το ειπε οτι δε δινει γλωσσοφιλα ενω δεν ειχε προβλημα να ακουμπαει η πουτσα μου πανω στο
μουνι της και να την μουνοτριβω.
Κατεβηκα προς τα βυζια της τα οποια ειναι πολυ καλης υφης και στητα, οι θηλες της ειναι σκουρες.
Αρχισα να γλειφω τα βυζια της με μανια και να πιπιλαω ρωγες οι οποιες ειχαν γινει καγκελο.
Αφου ασχοληθηκα για λιγο με τα βυζια της η ιδια μου εσπρωξε το κεφαλι προς τα κατω κατευθυνοντας το
στο μουνι της, επ...τι εχουμε κοπελια σου αρεσει το γλειφομουνι ? Ναι!
Ναι της αρεσει αφου εβγαζε καυλωτικα βογγητα οταν της το ετρωγα, ωστοσο οταν εχωσα τη μουρη αναμεσα στα κωλομερια να γλειψω κωλο
τραβηχτηκε.
Την εστησα στα τεσσερα οπου μπηκα στη μουνα της και κολλησα σφιχτα για λιγο πανω στα κωλομερια της...
Πω πω τι μουναρα θα γαμησω παλι... σκεφτηκα και αρχισα να της γαμαω τη μουνα η οποια με τη χρηση κρεμας που εβαλε ητανε πολυ
χαλαρη και δεν ειχα καλη αισθηση, ωστοσο η κρεμα φαινεται εκανε κακο και στην ιδια αφου με φορα εμπαινα τερμα
μεσα και χτυπουσα κουδουνι στη μητρα. Η Σελινα ματαια προσπαθουσε να σφιξει το μουνι της, η κρεμα λειτουργουσε εναντιον της...
τον ετρωγε μεχρι τερμα μεσα, σε καθε τερματισμα της πουτσιας μου η Σελινα βογγουσε δυνατα.
Απο μονη της γυρισε σε κανονικη σταση οπου μου εξηγησε οτι δε αντεχε αλλο να ριχνω σφαλιαρες στη μητρα της. (Ας μην εβαζες τοση κρεμα κοπελια)
Σε κανονικη σταση ειχαμε το ιδιο σκηνικο, χαλαρο μουνι με εμενα να εχω γατζωθει απο τα μπουτια της και να την γαμω δυνατα μεχρι να πιανω πάτο.
Η Σελινα δε μπορουσε να κανει κατι οποτε εκατσε και τον εφαγε δυνατα βγαζοντας βογγητα.
Χορτασα να γαμαω 20χρονο μουνι χορτασα χουφτωμα μπουταροκωλαρας και την εχυσα.

Συμπερασματικα η Σελινα ειναι μια αρκετα εμφανισημη κορασιδα.Η συμμετοχη της μετρια και η διαθεση της καλη.
Εχει πολυ καλη υφη δερματος, ειναι απαλο και τρυφερο.
Στα αρνητικα η πολυ κρεμα στο μουνι.
Ο χωρος καθαρος η υπηρεσια δεν ενοχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σελίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.790
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Δεν δίνη φιλία αλλά κάνει πουτσομουνοτριψιμο ..Χμμμ; άλλες δίνουν γλωσοφιλα αλλά δεν κάνουν τέτοια..Χμμμ; Το θέμα είναι ότι όλα μεταδίδονται στο ανάλογο τιμινκ .. πχ στο τρίψιμο αν έχει οξυμένη κονδυλώματα κολησες ... στα γλωσοφιλα αν έχει υπατηυηδα β η σ !!και έχει ουλίτιδα παλυ κολησες !! Στο hiv αν πηδήξεις πολλές φορές μια που έχει και ύπαρξη καλή τριβή και εκδορές κατά συνέπεια παλυ κόλλας ... μου έχει τύχη να κάνω μόνο ένα καρφομα και καπάκι να χυσο χωρίς να σπιτικό καν σε κοπέλα με aids και δεν κολησα στο παρελθόν !! Όλα είναι σχετικά
19 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γαμησες ακαποτα γυναικα με aids και δεν κόλλησες ?
20 Ιανουαρίου, 2019
ISINAS αγορι μου συνελθε και κοψε τα ακαποτα,κανε εξετασεις και συνετισου.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3