Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 58 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Βικυ την ξερω περιπου 3 χρονια αν δεν κανω λαθος που ειχε προτερθει στον οικο αυτον
δησκολα γραφω κρητικες για κοπελες που δουλευουν σε οικους αλλα πλεων αυτη ειναι ενα ξε-
χωριστο κοματτι αφου την εχω παρει καμια 10 φορες
ακουω και διαβαζω διαφωρα για την συγκεκρημενη κοπελα και απορω γιατι ορισμενει νομιζουν
οτι πανε στο μπουρδελο.Γουσταρουν ν γαμας τ βυκι πχ και μετα την κραζουν πρεπει λυπων ν κατα-
λαβουμε οτι αναφερομαστε σε επαγκελματια οχι στο γκομενακι μας ..στα τ αγωνα η κοπελα για
μενα εχει ενα αυταρχικο στιλ που σ οποιον δεν αρεσει δεν πρεπει να την παρει...Εμενα προσω-
πικα μου αρεσει κ γιαυτο την τιμω.η συνευρεση κρατησε 15 λεπτα η τσατσα δεν βαρεσε καμια
πορτα η βικυ ηρθε με τ στυλακι της ανεβηκε απο πανω μου και αρχισε μια πιπα αρκετα καλη
τραβωντας μπαλακια και προσπαθωντας να μ καυλωσει την κωλοτρυπίδα κατυ τ οποιο μαρεσει εν-
μερι αλλα τ δάχτυλο τ απεχθάνομαι οποτε εμινε ως εκει τραβωντας τ χερια μου με εβαλε ν τ
χαιδευω τα βυζια κ τις ρωγες..Καβάλησε απο πανω και αρχισε να με πηδα για λιγο γλυφοντας
μου τ αυτι και γω μ αρεσε που μ εγλυφε..Την γυρισα Ιεραποστολικό τραβωντας τ ενα ποδι της
ψηλα και τ αλλο ποιο χαλαρο για ν εχω την δυναμη ν την καρφωνω δυνατα μεχρι που ηρθε το
τελος ..
δεν εφυγε απο το δοματιο γρηγορα με απο τελεσμα να τις χαιδευω τ βυζακια και να τις λεω
ποσο πολυ μ αρεσει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
batraxomouris
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
4.103
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, Επιρρεπής

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού