Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια σας και απο εμενα βολτα με φιλους στο γνωστο σημειο μετα απο 3 μηνες αποχη απο τα μπουρδελα του αργους! αποφασισαμε με την παρεα να τα περασουμε ολα τα σπιτακια να δουμε τι καινουργιο εχουμε!Εγω απο ολα τα κοριτσια αποφασισα να παω με την γνωστη σε ολους Ιζαμπελα η οποια ειχε βαλει νεα βυζια με μεγαλα ρογιδια!Μολις την ειδα κολησα λεω εδω ειμαστε.... Μπαινουμε στο δωματιο και αρχιζει να με φιλαει στο στηθος και να μου πιανει την πουτσα αδιαφορα! Ωπα λεω δεν αρχισαμε καλα παω να της πιασω τις πλαστικες βυζαρες της μου τραβαγε τα χερια ,παω να πιασω λιγο κολαρακι τα ιδια μου φοραει την καποτα με το στομα μου κανει μια αδιαφορη χλιαρη πιπα και μου λεει ελα να τελειωνουμε ! Ωπα ρε μεγαλη της λεω περιμενε δεν εχουμε ουτε 5 λεπτα ακομα τα χερια μου ειναι κρυα απο εξω που ηρθα ανεβαινει πανω μου και αρχιζει να πηδαει σαν κατσικι ....... χαλια λεμε τις λεω παμε στα τεσσερα και εκει που την γαμαγα μου κατεβαζε το κωλο της για να βγει αφου βγηκε 2-3 φορες μου λεει κατσε ανασκελα..... λεω εδω ειμαστε ......ΑΡΧΙΔΙΑ αρχησε να μου τον παιζει μαλακια ....ειχα ξενερωσει μετα απο ενα δυο χτυπηματα μου βγαζει την καποτα και μου λεει ΠΑΙΞΤΟ ΜΟΝΟ ΣΟΥ !!!!!!!! Σηκωθηκα ντυθηκα και απλα εφυγα με ενα 20 ευρο λιγοτερο στη τσεπη μου !!! Οποιος παει με την Ιζαμπελα θα θυμηθει τα λογια μου !!!ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2019
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2019
πολη σαβουρα ι κοπελια μακρια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1