Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απόγευμα Παρασκευής και πήγαινα Βέργας3 αποφασισμένος να δοκιμάσω την Λάνα αντί όμως αυτής συναντάω την Όλγα μαζί με την Μιλφ Χριστίνα που είχα δει λίγους Μήνες πριν Κωνσταντινουπόλεως166Α και είχε κάτι ελκυστικό μάλιστα το προνοενστικτο μου έλεγε μέσα μου ότι αν περάσω μαζί της δεν θα το μετανιωνα.Ετσι λοιπόν δίνω το 20€ο στην συμπαθητική φιλική τσατσά και πάω δωμάτιο έρχεται μετά από λίγο η Χριστίνα ορεξατη χαμογελαστή ευδιαθετη η Χριστίνα είναι κανονικού ύψους αδύνατη με μικρά σχετικά βυζιά ωραία μάτια και χείλη και κάστανα μαλλιά αφού αρχίσαμε προκαταρκτικά με χαμουρεμα μάλιστα η κοπέλα απ'ότι κατάλαβα δίνει φιλιά κανονικά απλά φορούσε ένα έντονο κραγιόν οπότε δεν το προχώρησα ασχολήθηκε με τα μπαλάκια τα εγλειψε με ωραίο τρόπο και μετά από λίγο πήγε να πάρει τσιμπούκι χωρίς Καποτά δεν με ρώτησε καθόλου ήταν πολυ φυσικη
επειδή είμαι του απλού προγράμματος ειδικά με κοπέλες που δοκιμάζω πρώτη φορά της είπα να βάλει Καποτά οκ μου λέει όπως θες στη συνέχεια πήρε ένα τσιμπούκι πυβκσλο με άριστη τεχνική και αφού φτιάχτηκα καλά ανέβηκε από πάνω μου το μουνι τής είχε που καλή αίσθηση χωρίς λιπαντικά και δεν ήταν ξεχειλωμενο κατόπιν την γύρισα σε κανονική στάση και μετά από λίγο τελείωσα.
Γενικά η Χριστίνα ήταν πολύ ξηγημενη με απόλυτα ικανοποιητική συμμετοχή στο σεξ ορεξατη χωρίς μα μου και γενικά κάνει ότι μπορεί για να ευχαριστήσει τον πελάτη εγώ έμεινα ευχαριστημένος και σαφώς την προτείνω σε όσους θέλουν να περάσουν πραγματικά καλά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
103
Likes:
13.509
Πόντοι:
7.666
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andrew256, oti na nai, filos78 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2018
ΩραίοςΓλώσσα
K
Kagurass
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1