Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 247 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περασα χθες απο το καταστημα, και αποφασισα να δοκιμασω με την Εμμυ, καθως μου ειχε αρεσει ιδιαιτερα απο τις φωτο στο σαϊτ και απο μια-δυο φορες που την ειχα πετυχει εκει. Επισης ειχε καλες κριτικες γενικα οποτε θεωρησα οτι θα περασω καλα...

Πολυ ομορφο προσωπο, για τους λατρεις των πιπινιων, και ωραια μπουτακια για σκαμπιλια!

Δυστυχως στο δωματιο δεν ηταν τοσο ενεργη οσο θα ηθελα, παρολο που ξεκινησαμε με περιποιηση του ομορφου αιδοιου της. Φανηκε να της αρεσει οποτε πιστεψα οτι θα με ανταμειψει με μια ωραια πιπα. Δυστυχως η πιπα της ηταν ρηχη και βαριεστημενη, παρολο που μου ειχε γινει πυραυλος.

Της λεω λοιπον να ξαπλωσει για ιεραποστολικο. Της τον εμπηξα και αρχισε να βογγαει μηχανικα και βαριεστημενα, και κοιτουσε γυρω. Τη γυριζω στα 4 γιατι ξενερωσα με το υφος της, οπου και τελειωσα με θεα τον ωραιο γεματο κωλο της.

Σε γενικες γραμμες ειναι μια χαρα για οποιον θελει να γαμησει ενα ωραιο καυλοραπανο, αλλα δε μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος απο τη συμμετοχη της.

Ελπιζω με καποιους αλλους συναγωνιστες να δωσει περισσοτερα, παντως εγω δε θα την ξαναπροτιμησω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2018
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
johnfru
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
282
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, downunder, Peter Van Norden και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2018
Εχω γραψει τα ιδια για Εμυ.
PV
Peter Van Norden
29 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου το παραξενο ειναι οτι συμφωνα με καποιους συναγωνιστες τα εχει δωσει ολα, ενω η δικη μας εμπειρια ηταν αρκετα διαφορετικη.. Ισως η κοπελα αποδιδει αναλογα με τη διαθεση της.
01 Ιανουαρίου, 2019
Εγω όταν την γύρισα στα τέσσερα και την πηδούσαν άρχισε να βρίζει στα ρωσικά και μετά μου λέει οτι και καλα δεν έβριζε ...Πάντως ειναι πράγματι ωραίο καυλοράπανο και η αφή της ειναι το κατι άλλο .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3