Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην κορασιδα Αντζελινα η οποια εχει δουλεψει και στο ιασ 30 υπογειο αλλα και απεναντι στο Ιασ 33.
Η Αντζελινα ειναι μια Αλβανεζα 28 ετων περιπου με γλυκο μουτρακι,ειναι κοντη με μακρυ ξανθο μαλλι, το βυζι της ειναι 1,5αρι στητο με καλη σκουρα ρωγα.
Το κορμι της ειναι καλοστεκουμενο, εχει ελαχιστη κοιλιτσα και το κωλαρακι ειναι στρογγυλο και στητο.
Το προγραμμα της ειναι απλο. Λύπη
Ειδοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου με βρηκε τουρμπο ετοιμο να σπασει η πουτσα μου απο τις καυλες Ναι!
Δε μου εκανε καποια προκαταρκτικα και μου περασε καποτα οπου μου πηρε μια καλουτσικη πιπουλα σφιχτη και με αργο ρυθμο.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου για μια αλλη φορα συναντησα κορασιδα να κλεινει τα ποδια και να τα περνα κατω απο τα δικα μου.
Σε παρακαλω κοριτσι μου δε μπορω με τιποτα ετσι λεω στην Αντζελινα αφου της ειχα ριξει μερικες πουτσιες...
Ευτυχως εβγαλε εξωτερικα τα ποδια της οπου την γαμησα σαν ανθρωπος με την Αντζελινα να τσιριζει δυνατα, εμ για αυτο πηγες
να κλεψεις κορασιδα μου γλυκια... μπαινει ολη η πουτσα μεσα ετσι ε ? χεχεχεχε Σπασίκλας Κουλ
Την εβαλα και σε κανονικη σταση οπου γαντζωθηκα απο τα τρυφερα μπουτακια της και την γαμησα δυνατα με την κορασιδα Αντζελα
να τσιριζει ξανα αλλα παιρνω ορκο οτι της αρεσε και λιγακι που της τον καρφωνα μεχρι μεσα σαλπιγγα... χεχεχεχεε Κατσικογάμης Κατσικογάμης
Μετα απο μερικα λεπτα ασταματητου γαμησιου λες και μου ειχαν βαλει μπαταριες ντουρασελ την εχυσα στη μουνα της οπου στραγγιξα και μετα βγηκα.
Ακολουθησε λιγο σοσιαλ και αποζωρηση της κορασιδας.

Συμπερασματικα η κορασιδα Αντζελα ειναι ενα μπανικο Αλβανιδι ελαχιστα πανω απο το μεσο ορο της περιοχης.
Προσπαθησε να κλεψει στα τεσσερα αλλα την συνεφερα στην ταξη και την τιμωρησα.
Αν και με κρεμα το μουνι της ειχε πολυ καλη αισθηση.

Ημουνα στο δωματιο ευθεια βαθος, μην κατουρησετε μεσα στο νιπτηρα ειναι βουλωμενος, εγω την πατησα και αφου τον γεμισα με κιτρινα
μυρωδατα κατουρα την εκανα τρεχοντας πριν με αρχισει με το σκουποξυλο η τσατσα. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
61.277
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, steveman7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού