Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προ λίγων ημερών, βρέθηκα στη περιοχή απόγευμα και γάμησα το κορίτσι. Την είχα γαμήσει παλιότερα σε άλλο μπουρδέλο και λέω, ας ξαναξεμουνιάσω άλλη μια φορά το καυλοπίπινο.... Δεν κατάλαβα αν με θυμόταν, ούτε της ανέφερα τίποτα εγώ. Την είχα πει πριν μπω, να φρεσκάρει το μουνάκι της για να το φάω..Γλώσσα Ήρθε λοιπόν 5κάθαρη κι ευωδιαστή, χαμογελώντας παίνεψε το καβλί μου χαϊδεύοντάς το, και πέσανε στο όρθιο φιλάκια & χαμούρεμα... Την ρίχνω στο κρεβάτι και της έφαγα το νεανικό αιδοίο που γέμισε καυλόζουμα.... Γονατιστός εγώ της τον-ε δίνω στο στόμα... Τον κατάπιε βαθιά στο λαιμό και μπουκωμένη δάκρυσε. Καλό τσιμπούκι, επαρκούς διάρκειας, βαθύ με γλειφορούφηγμα αρχιδιών-ε. Στο 69 της γαμούσα το στόμα και πνιγόταν. Κρατήθηκα δύσκολα να μη χύσω και την πήρα πολύ δυνατά ιεραποστολικά. Βογκούσε, αναστέναζε και μόρφαζε από πονο και Κατσικογάμης καύλα... Σύντομα έληξε η φάση κι έχυσα κάθιδρος (με καπότα) στη μούνα της... Δεν βιάστηκε να φύγει.
Καλό γαμήσι! Αν την πετύχω, θα την ξανασκίσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2018
Όνομα κοπέλας
Ρακέλ
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, 968, oti na nai και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2018
Απο εγκυρη πηγη μεσα απο τον χωρο εμαθα οτι ειναι τσιγγανορουμανα και ΟΧΙ απο Βενεζουελα
14 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στο μπούτσο μας κι εμάς
Κωστής Παλαμάς.
ΓαμήσουΜαλακίαΜεγάλο χαμόγελοΝαι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2