Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 23 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη απογευματινης βαρδιας στη Βικτωρια.Φτανωντας με υποδεχτηκε η τσατσα με ενημερωσε για το κλασσικο προγραμμα η κατι εξτρα οπως ακαπωτο η 69 με +10€ πρωτιμησα ακαπωτο εγω χωρις βεβαια να μου εμφανισει τη κοπελα να τη δω αλλα ειχα δει τις φωτος της και περασα στα ενδωτερα.Ηρθε στο δωματιο το κοριτσι απο εμφανιση γυρω στο 1.60 με πολυ τουμπανο βυζια σιλικονατα σκληρα μαυρο μαλλι ωραιο σωμα και κωλαρα.Στα του αγωνα μου ειπε να ξαπλωσω δε μ'αφησε να την αγγιξω καθολου με μηδεν προκαταρκτικα ξεκινησε με γλυψιμο της κατω περιοχης και χαιδεμα στις μπαλες τιμια προσπαθεια παντως αφου επαιξε με τη γλωσσα το κατω κρανιο και βαθια πιπα καλη.Μολις τουμπανιασα για τα καλα περασε προφυλαξη και στηθηκε στα 4 με πολυ καλη αισθηση σφυροκοπησα μετα γυρισε στη κλασσικη σταση οπου μπορεσα να απολαυσω και καλυτερα τις βυζαρες της και ηρθε και το τελος ετσι.Γενικα ηταν λιγο ψυχρη στην αρχη αλλα στη πορεια καλυτερεψε λιγακι θα μπορουσε και καλυτερα ομως διοτι αν ξεκιναει ετσι τη συνευρεση ισως ξενερωσει τον πελατη και ειδικα αυτον που δινει το κατι παραπανω για καλυτερη υπηρεσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Victoria
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
35
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2018
ΤΙ ΑΚΑΠΟΤΟ ΠΗΡΕΣ ΦΙΛΕ αφου στο τελος λες ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ φασκεις και αντιφασκεις

πρωτιμησα ακαπωτο εγω χωρις βεβαια να μου εμφανισει τη κοπελα να τη δω αλλα ειχα δει τις φωτος της και περασα στα ενδωτερα.Ηρθε στο δωματιο το κοριτσι απο εμφανιση γυρω στο 1.60 με πολυ τουμπανο βυζια σιλικονατα σκληρα μαυρο μαλλι ωραιο σωμα και κωλαρα.Στα του αγωνα μου ειπε να ξαπλωσω δε μ'αφησε να την αγγιξω καθολου με μηδεν προκαταρκτικα ξεκινησε με γλυψιμο της κατω περιοχης και χαιδεμα στις μπαλες τιμια προσπαθεια παντως αφου επαιξε με τη γλωσσα το κατω κρανιο και βαθια πιπα καλη.Μολις τουμπανιασα για τα καλα περασε προφυλαξη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1