Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινή στοχευμένη κατάθεση στη Σάρα την οποία είχα σταμπαρει από προηγούμενη τσάρκα.Ειναι μια ψηλή, μελαχρινή Ρωσίδα- Ρωσοποντια με αχλαδωτη κωλάρα, μικρό στήθος και μέτρια φάτσα.Δεν είναι μουναρα αλλά έχει καλό οπτικό πακέτο θα έλεγα.Προγραμμα ελ.στοματικο τελειωτικό,69 κλπ.Εδωσα το μπλε και πέρασα στο καλό κόκκινο δωμάτιο.Δεν άργησε να έρθει η κοπέλα.Ειπαμε κάνα δυο κουβέντες στα ελάχιστα ελληνικά που ξέρει και κατωπιν έβγαλε το φορεματακι που φόραγε και μου έκανε κάποια λίγα προκαταρκτικά όπως γλυψιμο στις ρώγες και τρίψιμο των κορμιων μας.Μολις καβλωσα ρώτησε πως θέλω το μπουκι.Ειπα χωρίς έτσι με φρεσκαρε με ένα μαντηλάκι και τον πήρε στο στόμα.Η πίπα της μέτρια σαν τεχνική με μπαλάκια δεν ασχολήθηκε αλλά εμένα ο στόχος μου ήταν να της τα δώσω στο στόμα δεν είχα σκοπό να την γαμήσω.Ετσι ύστερα από λίγα λεπτά πίπας σε δύο εναλλαγές τα πήρε στόμα με στράγγισε.Υστερα τα έφτυσε στο νιπτήρα μου έδωσε μαντηλάκι να σκουπιστω και αποχώρησε από το δωμάτιο.Δεν μπορώ να κρίνω συνολικά την απόδοση της καθώς δεν την δοκίμασα εξολοκλήρου αλλά το ξεφορτωμα που ήθελα το πέτυχα οπότε μου αρκεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2018
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, Andrew256, Ημεδαπος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
Καλα ρε τυπε για μια πιπα 20€???
Επρεπε να πεις στην τσ2 την πιπα ποσο την χρεωνεις??Με 10€ καθαριζω???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1