Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα. Σε μια εβδομαδα ηρθαν τα πανω κατω σε αυτο το ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ!!Πηγαινοντας εχτες νωρις να παρτουζωσω βλεπω να περιμενουν εξω στο κρυο 4 ατομα να ερθουν οι κοπελλες κ η ωρα ηταν 5 !! Ευτυχως δε μενω μακρια κ ξαναπαω στις 7. Μπαινω μεσα κ ολα τα δωματια ηταν γεματα,κ στο σαλονι ημουν τεταρτος για να περασω!Ευτυχως,ειχα μια δουλεια στις 8.30 κ μπορουσα(κ με βολευε) να περιμενω,διαφορετικα ΣΙΓΑ μη περιμενα.Στο διαστημα που μουν στο σαλονι(45'),εγινε ενας ψιλοτσαμπουκας με εμενα κ την σκατογρια επειδη περασε εναν
ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ σε δωματιο χωρις να ρωτησει την σειρα στο σαλονι!Αν κ ολοι συμφωνουσαν μαζι μου,ΜΟΝΟ ΕΓΩ φωναζα κ διαμαρτυριομουν
κ στο τελος η κωλογρια μου ζηταγε συγνωμη κ ΠΟΥΤΣΕΣ ΜΠΛΕΕΕΕ!!Οταν μπαινω δωματιο κ τις λεω να μου τις φερει κ τις 2,η καριολα μου λεει 40 €!!Τις λες μωρη,την τριτη της γαμησα με 30 €.Μου λεει απο εχτες αλλαξε σε 40. Να τονισω οτι με ΟΛΑΑΑ αυτα θα ειχα φυγει,αλλα ΗΘΕΛΑ να δωσω πονο στη καρολ γαμωντας τη μονη.Σκεφτομενος οτι θασκιζα το ξεκολακι,μου εφτιαξε η διαθεση κ ηρθε η καρολ.Με φιλαει,με θυμοταν απο την παρτουζα κ ξεκιναει τσιμπουκι: την στηνω καλα ΑΛΛΑ καμια σχεση στην αισθηση! Ρηχη πιπα, γρηγορη κ μηχανικη χωρις βεντουζωμα!Παραυτα την πιπωνα αρκετη ωρα(νομιζοντας οτι θα χυσω ετσι;;χαχα) κ μετα την γαμαω στα 4 με το να βλεπω τις γκριματσες της στο καθρεπτη δινοντας κωλοχαστουκα,μετα με ιεραποστολικο κ τα ποδια στους ωμους,με βαθια μπασιματα στην μουναρα της κ τελος την σηκωνω ορθιος στα χερια κ τα βλεπει ολα!!Καρφωματα μεχρι τερμα,εντελως παραδομενη κ βογγητα δυνατα!!Μετα ξαπλωνω κ την τσιμπουκωνω χωρις καποτα για να χυσω επανω στην κοιλια.Καθαρισμα,ευχες κ γεια σου.Η τσατσα σε ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ (11')δεν χτυπησε..Στο δωματιο του ΚΩΛΟΥ οταν πλενομουν βλεπω μια πεταμενη καποτα(σιγα την εκπληξη!!) κ ψωναζω την ΚΑΡΙΟΛΑ κ ΤΗΣ ΤΑ ΧΩΝΩ που δεν κανει σωστα την δουλεια της..κ φευγω!
ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ:
Μετα τις 2 καπακι αριστες κριτικες για duo(δικη μου κ συναδερφου)δημιουργηθηκαν ΔΥΣΤΥΧΩΣ καποιες αρνητικες συνεπειες.Το ΣΚΑΤΟΜΑΓΑΖΟ εκμευταλευτηκε την μεγαλη προσευλεση εις βαρος των πελατων: 1.χτυπωντας πορτες παντου κ γκαριζοντας στο ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ 2.Διατηρωντας την βρωμια δωματιων(κ ηταν ακομη 8,αραγε κατα τις 11 τι θα γινοταν;)3.Με ΠΤΩΣΗ αποδοσης για χ.ψ λογους! 4.Για τη αλλαγη τιμης duo απο 30 σε 40€, που ταν κ ο λογος προτασης μου για vfm.Να πω οτι εκτος απο ακριβοτερη νομιζω θαναι και..χειροτερη η παρτουζα;Εγω τουλαχιστον δεν τους ξαναταιζω.
Τα ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ λοιπον σε λιγες μερες..
Κοινως ΚΑΗΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
Τα σεβη μου,κυριοι,καλη συνεχεια..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρολ
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, suvlakimepita, tthanoss και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2018
Η πολύ διαφήμιση έχει και τα αρνητικά της.
01 Δεκεμβρίου, 2018
Μολις ειδα σε καποια αλλη κριτικη την λεξη ''Τρεξτε''
καταλαβα οτι θα χαλασει γρηγορα η δουλεια. Γερο-μύστης
01 Δεκεμβρίου, 2018
Πρέπει να υπάρξει αποχή για να πέσει η τιμή ξανά!
02 Δεκεμβρίου, 2018
Παρτούζα τον 8 λεπτών δεν είναι παρτούζα..πέρασα και το μετάνιωσα... ωραίοι πατοι και το τσιμπούκι τίποτα τρελό...η τσατσά μπροστά Μ έδιωξε ένα παιδί και τ είπε δεν σ γουστάρουν δεν τους αρέσει η φάτσα σ..ο λόγος επειδή έκανε λίγο χαβαλε για να μην περιμένει μια ώρα στο δωμάτιο .μια χαρά ήταν εμφανισιακά..πολύ πουταβα η τσατσά .να πεθάνει αύριο
02 Δεκεμβρίου, 2018
Συμφωνω.. Το "τρεξτε" στην κριτικη ηταν μια υπερβολη...και αρκετα γρηγορα ακυρωθηκε η ολη φαση.. Κριμα για ολους..
Παντως την παρτουζαρα πουκανα στη αρχη,
θα την θυμαμαι ΠΟΛΥΥΥΥΥ καιρο...
03 Δεκεμβρίου, 2018
Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6