Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απότη κριτική του μουνάκια..ξεκίνησα για το ρεμούνδου να βρω τις βενεζουελάνες Πατρίτσια και Κάρολ.Προκειται για δυο πιτσιρίκες με αναλογίες κόλαση καμπυλάρες βυζάρες και αρκετά όμορφες...είχε κόσμο στο σαλόνι και περίμενα τη σειρά μου...μετά απο κανα 20αλεπτο περασα..εδωσα το 30άρι στη κάλτ υπηρεσία...και τα κορίτσια δεν άργησαν να έρθουν...μπήκαν με πολύ επιθετική διαθεση..έκατσαν η μια δεξια η αλλη αριστερά.και αρχισαν να με γλείφουν πατόκορφα...εγω ανασκελα..αυτες αρχισαν εναλλαξ τσιμπούκι με τις γλωσσάρες τους...αλλά και ταυτόχρονα..υπερκαύλα λέμε ταυυχρονο τσιμπουκωμα και γλωσσοφιλο.μεταξυ τους...μιλαμε για τσόντα από παραγωγή brazzers....μετα απο λιγο περασμα καπότας και η κάρολ ξεκινησε ενα cow fuck με τη πατρίτσια να μου δινει βαθιά γλωσσόφιλα...πότε σε μενα και ποτε στη κάρολ...και εκεί που συνεχιζε η καρολ το cow fuck με τη πλατη της γυρισμενη σε μενα να βλεπω την κωλαρα της..ανεβαινει η πατριτσια απο πανω της και μπροστα απο τη μαπα μου σε σταση σαντουιτς..και μου εχωσε τη μουναρα της στη γλωσσα μου ενω η καρολ γαμιοταν λυσαασμενα στη πουτσα μου...μιλαμε υπερκόλαση γαμήσιη κωλαρα της πατρίτσια να κανει twerking στη μουρη μου και η αλλη να κανει βαθια καθισματα στο πυρωμενο μου καυλί..δε ξερω οως αντεχα...μετα γυριζω τη πατριτσια ανασκελα αλλαγη καποτας και αρχιζω το σφυροκοπημα..αφου και η καρολ ειχε κατσει ανασκελα.με ανοιχτα τα ποδια παιζοντας τη ξυρισμενη της μουναρα και να γλωσσοφιλιαζει τη πατρίτσια...γαμουσα χωρις αυριο τη πατριτσια..και λεω..δε χωνω και 3 δαχτυλα στη καρολ..οπου τα ρουφηξε κανονικοτατα...το χερι μου εγινε μουσκεμα....γλωσσοφιλα σαλια φτυσιματα κωλοτρυπιδια σαλιωμενα...αν ειχα και αλλο χρονο θα της σκουιρταρα και τις δυο....βλεποντας λοιπον τα βαθια γλωσσοφιλα της καρολ στη πατριτσια εχυσα δυνατα βαθια στη μουναρα της δεύτερης...γκαρίζοντας σα βόδι...αφου βγηκα απο μεσα της μου βγαζει τη καποτα η καρολ..και μου τον επαιξε λιγο να στραγγιξει εντελώς...αυτο.ηταν..15 περιπου λεπτα κολασμενου σέξ..σηκωθηκαν τα κοριτσια με ευχαριστησαν και αποχωρησαν μιλωντας ισπανικα...εκει που φευγει πρώτα η καρολ..παει η πατριτσια και της δινει μια ερωτικη σφαλιαρα στο κωλο της...εκλεισε η πορτα και γω να μη πιστευω τι ειχε συμβει...η καλυτερη παρτουζάρα της καριέρας μου...δε ξερω ποσο θα αντεξουν τα κοριτσια σε αυτους τους ρυθμους..μιας και οσοι ηταν εκει ηταν για παρτουζα.....Εύγε στα κορίτσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2018
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κάρολ
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, anoixtiri, John.Greek και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2018
aδερφε μ τι ωρα πηγεςs.??? ευχαριστω....!! Γερο-μύστης
03 Δεκεμβρίου, 2018
Μπράβο παιχταρά! Ναι!
Άψογη περιγραφή και πολύ καυλωτική.
Πάντα τέτοια...::ΓλώσσαΚατσικογάμηςΠροσκύνημα
19 Δεκεμβρίου, 2018
Δεν ειναι απο βενεζουελα αλλα Τσιγγανορουμανες την πληροφορια μου την εδωσε καποιο ατομο του χωρου που ξερει πολλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3