Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λαμβανοντας υπ οψιν καποιες κριτικες πηγα να δω την Εβα, στο Λιοσιων 73κατω που δινει κουλουρακι. Δεν μου αρεσε η εμφανιση της και εφυγα. Ηταν και μια αλλη μεγαλοβυζαρου η Helen, που ουτε αυτη μου αρεσε, Ετσι πηγα στο Βεργας 3 μηπως και εχει γυρισει η Μαργκω.
Κατω δεξια ηταν μια προσχαρη, η Καιτη, αλλα φορουσε πολλα ρουχα για να εκτιμησω τα σωματικα της προσοντα.
Αριστερα ηταν μονο η τσα2 που μου ειπε οτι ετοιμαζεται η Νικολ.
Παω να δω και πανω λεω, οχι κατσε ερχεται τωρα, φιρι-φιρι να με κρατησει.
Πανω ηταν η Βικυ που ειχε πιασει κουβεντα με την Νικολ.
Η Βικυ απο ντυσιμο εσκιζε, φορουσε ενα διαφανες μαυρο ριχτο, απο μεσα στριγκακι και στηθοδεσμο, σιγουρα με σιλικονη γιατι φαινονταν οτι εχει βυζι, ενω απο βυζι πασχει.
Αυτος ηταν ο λογος που προτιμησα την Νικολ. το βυζακι της το 2αρακι, φυσικο, στητο με τραγανη ρωγα.
Πηγα στο δωματιο κατω, φρεσκαριστικα. Στα μειον οτι ο νιπτηρας δεν εχει ζεστο νερο. Το ντουζ εχει αλλα ειχα ελθει μπανιαρισμενος και ηθελα να φρεσκαρω μονο την τριαδα. Το δωματιο αξιοπρεπες με μεγαλο καθρεπτη,
Ηλθε μετα απο ενα 5λεπτο και μου το επαιζε ναζιαρα γατουλα. Μου γυρισε την πλατη και αρχισε να τριβεται στο πουτσο μου που καυλωσε παραυτα, Φορουσε ενα σεξι κορμακι, που σιγα σιγα με αισθησιακες κινησεις και ενω μου τριβονταν το εβγαλε.
Απαιτησα πεταχτα φιλια στο στομα (και τα πηρα) αλλα για γλωσσα ουτε κατα διάνοια.
ξαπλωσαμε και αρχισε τα φιλια στο στηθος ενω εγω φιλαγα λαιμο και βυζια και της εκανα κοπλιμεντα διαφορα.
Κατεβηκε σιγα σιγα προς τα κατω, πηρε τα μωρομαντηλα και περασε @@ και φουτσα, περιποιηθηκε τα @@, εκανε πλαγιο κλαρινο-γλυφιτζουρι, επαιξε το κεφαλι με την γλωσσα της και αρχισε την βαθια τσιμπουκοδρομια.
Πολυ καλη πιπα, χωρις να βιαζεται, πανω κατω το κεφαλι, στριφογυρισματα, παιξιμο γλωσσας, παλι γλυφιτζουρι, γενικα πολυ καλη πιπα. Της ειπα να σταθει για 69. Το 69 δεν ειναι το δυνατο της σημειο, αντιδρα σαν να γαργαλιεται, παντως να εχεις στη μουρη σου τα κωλομερια σου ειναι κατι πολυ καυλωτικο και ευχαριστο.
Την ζητησα εγω να σταματησει την τσιμπουκορδομια και ανεβει πανω μου.
Πηγε να ανεβει αναποδα αλλα την γυρισα. Εχεις πολυ ωραια βυζια για να μην τα φιλαω της ειπα.
Χορεψε στον πουτσο μου τωρα της λεω.
Αρχισε με δυναμικο πιστοναρισμα σε στυλ τροτ, μετα το γυρισε στο καρεκλατο, απλωσε τα χερια της και αρχισε να κανει ενα χωρο της κοιλιας στριφογυριζοντας τους γοφους σε εναλλαγη με καρεκλατο πιστοναρισμα. Ανοιγε τα χερια σε στυλ μινωικης θεας των φιδιων και τα βυζια της φαινονταν χαρμα.
Το γυρισε σε αναποδο cow girl και μου εδωσε την ευκαιρια να θαυμασω και να σκαμπιλιζω τα κωλομαρια της.
Εννοειται οτι την στολιζα εναλλαξ με γλυκολογα και προστυχολογα. Το γλυκα μου, μωρο μου, κουκλα μου, γατουλα μου εναλλασονταν με το μουνακι, πουτανιτσα μου, καυλιαρα μου, καριολα μου, ψωλαρπαχτρα μου κλπ.
Ηλθε η σειρα του ιεραποστολικου. Αυτη βεβαια στηθηκε για πισωκολλητο αλλα την εβαλα στη σειρα της.
Την σφυροκοπησα σε 4 παραλλαγες. Ποδια ψηλα κολλητα, ποδια ψηλα ανοιχτα ψαλιδωτα, ποδια εντελως πισω με το μουνι πιατο και ποδια κοντρα στους ωμους της. Τα βογγητα της με φτιαχναν και εσπρωχνα αλλυπητα. Που και που εσκυβα για να γευτω τα βυζια της.
Οταν τα σπερπματοζωαρια στειλαν σημα οτι ειναι ετοιμα για εξοδο, την γυρισα στο πισωκολλητο με τοση δυναμη που κόλλησε στο κρεββατι.Την σηκωσα στα 4 για να βλεπω τα βυζια της να παλλονται ενω χυνω.
Αποχαιρετιστηκαμε με πεταχτο φιλι.
Της ζητησα 2η πεστετα γιατι αυτη ου ειχε το δωματιο ισα που εφτανε για ενα ποδαρι μου.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα, αλλα σκοπευω να δοκιμασω την Καιτη, αν βεβαια παρουσιαστη πιο γυμνη για να μην παρω γουρουνι στο σακι.
Γαματε οσο πολυ μπορειτε γιατι τα πουστικα τα χρονια περναν γρηγορα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Greek30, Gingos, oti na nai και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού