Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 140 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαφορετικά ο τίτλος θα μπορούσε να λέγεται "οι προσευχές μου εισακουστηκαν!!! Προσκύνημα".
Την Πατριτσια την είχα πάρει πριν κάνα μήνα στο Κασσάνδρας 3 δεύτερο όροφο ως Αναστασία. Στα 50 ευρώ, έκατσε στο δωμάτιο 25 λεπτά και γαμηθηκε δίχως αύριο Καπέλο, χωρίς μα και μου τα λοιπά Θυμός. Βέβαια με 50 ευρώ στο στούντιο έκανε προκατ, πιπα με καποτα, σκληρό γαμηση, αλλά όχι γλωσσόφιλα. Το τελευταίο το λέω για μερικούς που τα θέλουν ντε και καλά Καπέλο

Σε στούντιο είχα πάρει τις εξής :
Μόνικα Σερβα (Ισμηνης 2)
Αλεξάνδρα (Μελαντίας 50)
Σάρα ή Σάσα (Ισμηνης 2)
Μαντόνα (κωνσταντινουπωλεος 132)
Και την Πατριτσια.

Μπορεί να μην ήταν η πιο όμορφη (Μόνικα), ούτε αυτή με το καλύτερο σώμα (Σάσα) ή τεχνική (Μαντόνα), αλλά πιο πολύ από όλες με καυλωσε αυτή γιατί ήταν ένα Λατινο αμερικάνικο νεαρό κοντοπουτανο, με γλυκό πρόσωπο (προσοχή, όχι όμορφο) με 3αρια πλαστικά βυζιά και ωραίο κωλο (που έφτιαξε με την βοήθεια του γιατρού στο μπουρδελο) που σε αφήνει να την γαμησεις όπως θέλεις και αυτή να βογγαει μιλώντας
ισπανικά!!! Ναι!
Επειδή έκοψα τα στούντιο έλεγα υποθετικα ότι από αυτές τις 5 θα γουσταρα αυτήν να πάει σε μπουρδέλο, αλλά σιγά μην γίνει Λύπη
Περνάνε οι μέρες και διαβάζω (σε άλλο σαιτ) ότι στο εν λόγω μαγαζί δουλεύει μια Πατριτσια που δούλευε ως Αναστασία στο Κασσάνδρας 3. "Δεν μπορεί" λέω, κάποιο λάθος θα γίνε Χμμμ;. Μπαίνω σε αυτό το σαιτ Προσκύνημακαι βλέπω 2 κριτικές για αυτήν!!!
Ντουζάκι, πορτοφόλι και βουρ στο σπιτάκι!!!
Μου ανοίγει μια βαριεστημενη τσα2 και μου λέει για 2 κοπέλες, την Αντονελλα ή κάτι τέτοιο και την Πατριτσια.
Βγήκε με μαύρο σουτιέν που τονιζε τις βυζάρες της και ένα μαύρο στριγκο που φανερωνε την φτιαγμένη κωλαρα της Ναι!
Έχει πάρει βέβαια λίγα κιλά, μάλλον έμαθε τα σουβλάκια Money Mouth
Στην αρχή μπήκε στο σαλόνι με χαμόγελο, αλλά βλέποντας με καλύτερα με κοιταζε εντονοτερα προσπαθώντας να θυμηθεί από που με ξέρει. Εγώ έκανα ότι δεν την ήξερα Εμμμμ. Η τσα2 ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό, 69 και ισπανικό.
Βγήκα μια βόλτα σκεπτόμενος αν θα είναι τόσο φωτιά στα 20 ευρώ. Τελικά μπήκα, γιατί έλεγα ότι μόνο με τις βυζάρες τις θα χυσω.
Μπαίνω ξανά μέσα και λέω στην τσατσα ότι θέλω την Πατριτσια.
-Φεύγει η Πατριτσια
-Τι; Χμμμ;πριν 5 λεπτά ήμουν εδώ Θυμός
-Ε τώρα φεύγει...
-Σε παρακαλώ, ρώτα την αν μπορεί να κάτσει Καπέλο
-Ωωωωχχχ
Πάει, ρωτάει και έρχεται
-Μπες εδώ....
Το δωμάτιο έχει ντουζιέρα, αλλά όχι νιπτηρα Κεφάλι σε τοίχο!
-Έχεις πετσέτα και παντόφλες;
-Όχι τις έχω για πλύσιμο.
-Και τώρα;
-Τώρα τι; μπες μέσα γιατί πρέπει να φύγω
-Πότε;
-Στις 11 και είναι παρα τέταρτο
-Τι λες ρε Θυμός και μισή είναι (τις έδειξα το κινητό μου)
-Καλά μπες μέσα να τελειώνουμε
-Μην βαρεσεις πόρτα Θυμός
-Ναι ναι...
-Πες της να έρθει σε 5 λεπτά
-Καλά...

ΑΡΧΙΔΙΑ!!! ΘυμόςΘυμόςΘυμός
Μετα απο 1 λεπτό ήρθε η κοπέλα και εγώ σκουπιζα την πουτσα αφού την επλυνα μετά το κατουρημα ΘυμόςΚεφάλι σε τοίχο!

ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΘυμόςΓαμήσου

Η κοπέλα μπήκε με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά, με χαιρετησε και μου μιλαγε στα ισπανικά δίχως να κάνει καταλαβαίνω Χριστό Κεφάλι σε τοίχο!

-Do you remember me? Χμμμ;
-Yes Μεγάλο χαμόγελο
-From?
-Studio
-Liosion?
-Kassandras
-Aaa Kassandras!!!, με αγκαλιασε και με φιλαγε παντού από την χαρά της... ΕμμμμMoney Mouth. Έπεσαν και γλωσσόφιλα. Λογικά κάνει έτσι γιατί την ξαναπροτιμησα...

Μετα απο αυτό άρχισα στα όρθια να χουφτωνω παντού πάνω της και αυτή να παίζει με την ψωλη και να κάνει παιχνίδι με τα μάτια. Επίσης, επεζε με το στήθος μου.

Την ξαπλωνω στο κρεβάτι και βάζω την πουτσα μου ανάμεσα στα βυζιά της και πηγαίνω πάνω - κάτω. Η πουτσα άρχιζε να θεριευει Ναι! και να πλησιάζει στο στόμα της. Αυτή τον πιάνει και αρχίζει να γλειφει ενώ με κοιτάει. Έρωτας
Είχα ήδη γίνει τουρμπο Ναι!
Την ξαναβαζω στα βυζιά της και αρχίζω να τα γαμαω με αυτήν να βγάζει φωνές ευχαρίστησης.
Σηκώνεται μετά από λίγο και με πετάει στο κρεβάτι και αρχίζει με μανία μια πιπα. Ήταν τόσο δυνατή που έβαζε και λίγο δόντι.
Η πίπα ήταν μακράς διάρκειας με moutyfucking, με και χωρίς χέρια, γλυψιμο αρχιδιων, ενώ ήμουν αξυριστος, βαθύ λαρυγγι και καυλωτικα βλέμματα.
Δεν έδειξε να την πειράζει όταν ήμουν πιο βιαιος μαζί της αντιθέτως μάλιστα Καπέλο Ακόμα, χαστουκιζα δυνατά την κωλαρα της με 0 αρνητικές αντιδράσεις.
Περνάει καποτα με το στόμα και πάει να στηθεί στα 4. Δεν ήθελα και την έβαλα από κάτω,αφού έβαλε κρέμα.
Σε αυτή την στάση μπήκα αρχικά χαλαρά και αυτή βαριανασενε. Όταν άρχισα να δίνω πόνο με αγκαλιασε και φώναζε δυνατά. Επεφταν φιλιά και χουφτωματα Ναι!
Ποτε πήγαινα χαλαρά και πότε δυνατά.
Κάποια στιγμή φώναζε πάρα πολύ δυνατά και έκανε μορφασμους.
-Do you feel pain?
-No!!! Do me!!!, με τραβάει από τον λαιμό, με φέρνει κοντά της και με παροτρυνει να την σκισω, ενώ επεζε με την μουνάρα της που είναι καθαρή Ναι!
Σταματάω για λίγο να της βάλω τα πόδια στους ώμους για να την σκισω δυνατά.
Μπαίνω μέσα με τα χίλια και αυτή τραβάει το σεντόνι, ενώ εγώ τις τραβάω τα μαλλιά και την φιλώ στο λαιμό Ναι!
Εσκουζε σαν σκύλα!!!
Υπέρτατο ξεσκισμα!!!
Είχα γίνει μουσκιδι στον ιδρώτα και έπεφτε ο ιδρώτας μου σε αυτήν Money Mouth
Σηκωνομαι και αυτή από μόνη της στηνετε στα 4.
Και εκεί την έσκισα με αυτήν να έχει πάρει το μαξιλάρι και να φωνάζει!!!
Από το πολύ ξεσκισμα αρχιζα να κουραζομαι Κεφάλι σε τοίχο!
Το κατάλαβε, γύρισε, μου έβγαλε την καποτα και μου επερνε πιπα.
Δεν άντεξα πολύ και έχυσα στις βυζάρες της.
Αυτή ενώ έχυσα συνέχιζε να το παίζει μέχρι να στραγγίξει Καπέλο
Μετα απο αυτό ξαπλωσε με τα χυσια στο κρεβάτι και μου μιλαγε στα ισπανικά.
Δεν καταλάβαινα και πολλά.
Μετά μου ζήτησε χαρτί να σκουπιστει.
Με τα πολλά έμαθα ότι δουλεύει από τις 17:00 έως το βράδυ... Δεν είπε ώρα, μαλλον όσο εχει κόσμο.
Με αποχαιρέτησε με ένα φιλί.

Λοιπον, για μένα είναι καθαρό δεκαρι σε συμμετοχή. Ανέφερα πιο πάνω πως είναι και ότι δεν έχει την καλύτερη τεχνική (όχι ότι είναι άσχημη, ούτε καν) ή την ομορφιά, όμως θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά και γουστάρει αυτό που κάνει, τουλάχιστον φαίνεται...
Για τους παντρεμενους προσοχή, γιατί το άρωμα της είναι έντονο.

Η τσα2 για τον πουτσο καβαλα ΘυμόςΓαμήσου

Το δωμάτιο παρά την ντουζιέρα είναι μέτριο.

Πηγα με μετρό

Καλά γαμήσια Καπέλο



ΥΓ : Μετά από 2 μέρες την ξαναπηρα. Μαζί της είναι η Καρολίνα με την οποία κάνουν παρτουζα στα 30 ευρω.

Η τσα2 αυτή την φορά έφερε πετσέτα, αλλά ήταν το ίδιο βαριεστημενη.

Στα γρήγορα για το τι έγινε μέσα.
Η κοπέλα ήταν το ίδιο φωτιά!!!
Πιπα ακα ενώ ήμουν όρθιος.
Χωρις χέρια και με χτυπήματα στο πρόσωπο και την γλώσσα Ναι! και ότι έγινε την προηγούμενη φορά.
69 με φουλ συμμετοχή, τόσο στην πιπα όσο και στα βογγητα.
2 στάσεις, ιεραποστολικό και γαμηση στην πόρτα!!!
Ενώ την γαμαγα στην τελευταία στάση παίρνει το χέρι μου που βαραγε με μανία την κωλαρα της και μου το σφίγγει φωνάζοντας δυνατά!!! Όταν τελειώσαμε στα σοσιαλ μου είπε ότι εχυσε σε αυτή την στάση Εμμμμ
Έχυσα στις βυζάρες της αλλά έχασα μεγάλη ευκαιρία για cif Κεφάλι σε τοίχο!
Στην αρχή επεζα την ψωλη και αυτή άνοιξε τέρμα το στόμα της!!!
Πάω να χυσω στο στόμα, αλλά μου λέει όχι εκεί.
Ετσι νομιζα οτι αφήνει μόνο στα βυζιά όπου και εκεί τελείωσα Καπέλο
Στα σοσιαλ μου είπε ότι αφήνει στο πρόσωπο και εγώ της είπα την επόμενη φορά.
Μαλακια που δεν της το πρότεινα Κεφάλι σε τοίχο!
Με το που άκουσε ότι θα ξαναερθω χάρηκε και άρχισε να με φιλάει και να με αγκαλιάζει. Εμμμμ
Στην συνέχεια της είπα αν κάνει τρίο και μου απάντησε θετικά.

Ελπίζω να μην πάρει πολλά παραπανισια κιλά και να μην κουραστεί.

Η τσα2 καλύτερη την δεύτερη φορά

Δωμάτιο το ίδιο μέτριο.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2018
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, anoixtiri, Kerveras και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού