Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ωρα δυο και μιση περιπου. πηγα στο συγκεκριμενο ρδελομπου γιατι ξερω οτι παιζει και κωλο και δεν επεσα εξω. πρωτα βγηκε ο τσατσος και αφου ειπε τα σχετικα στο τελος τελος πεταξε και τη μαγικη λεξη. η κοπελα μετριου αναστηματος γυρω στα 30φευγα μετριο προσωπο απο ρουμανια,δεν εθυμουμε το ονομα.σκαω το 15αρι και μπουκαρω,και μετα απο λιγο ερχεται και το μωρο, αρχιζει με μια πιπα πολυ τυπικη χωρις να ενθουσιαζει,και ετσι στο λεπτο το βασω στα τεσσερα και αρχιζω κανονικα για κανα διλεπτο ωσπου ερχεται η μεγαλη στιγμη, παω να και η τυπισα επεφτε μπροστα, τη σηκωνω απο τη μεση και ξαναπροσπαθω, παλι τα ιδια. λεω μεσα μου και αρχιζει το σπασιμο και η ξενερα.με τα πολλα μπηκα? και εκειπου αρχισα να παιρνω μου λεει τις λεω μου απανταει.τελος παντων τη ξαναπηρα κανονικα και καπου εκει τελειωσε.αυτο που εχει σημασια για μενα και πιστευω για τους περισοτερους δεν ειναι το αν θα δωσω 10 η 20 ευρω αλλα να περασω καλα και να μη ξενερωσω. εκει καποτε δουλευε μια κοπελα απο τη πολωνια αν θυμαμαι καλα ξερει κανεις τιποτα?

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2009
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού