Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 93 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα,ειμαι νεο μελος και αυτη ειναι η πρωτη κριτικη που γραφω.
Τον εν λογω οικο τον ειχα επισκευτει 2 φορες και ειχα τιμησει την γιασμιν με τις φοβερες βυζαρες.Η ημερομηνια που αναγραφεται ειναι ενδεικτικη αλλα καπου εκει κοντα.Το βραδυ εκεινο ειχε βαρδια η μαρια αν θυμαμαι καλα το ονομα,μετριου αναστηματος,2αρι βυζι,απλα συμαθητικο κωλαρακι.Ανακοινωνεται το προγραμα απο την τσατσα και ο,τι η κοπελα μιλαει αγγλικα.
Δινω το εικοσαρικο και μπαινω στο δωματιο.Ερχεται μετα απο λιγο και η κοπελα,απο τις πρωτες κουβεντες συμπερανα οτι δεν γνωριζε αγγλικα καθολου,δεν καταλαβαινε ουτε το how old are you....ελεος.Πιπα με προφυλακτικο,το οποιο δυσκολευτηκε να μου φορεσει,μικρη σε διαρκεια και κατω του μετριου.Σε καποια φαση σταματαει και με ρωταει... sex? οκ απαντω και κανει να ερθει απο πανω αλλα ηταν πολυ σφιχτη,μεχρι την μεση μπηκε και σα να τερματισε,εδειχνε και να ποναει.Για να μην την ταλαιπωρησω αλλαζουμε σταση και παω εγω απο πανω....τα ιδια.Συννενοηση δεν υπηρχε για προσπαθουσα να καταλαβω τι συμβαινει και οτι και να την ρωταγα μου απαντουσα στα ρωσσικα,ρωσσικα δεν γνωριζω επομενως....μην τα πολυλογω γαμησι καταλαβα οτι δεν θα υπηρχε στη συνεδρια και την επαιξα.Τελειωσα στο στηθος της και τραβηχτηκε σα να σιχαινοτανε,εγω καθαρος και μπανιαρισμενος.Εν ολιγοις ηταν πεταμενα 20 ευρω και δεν τα εχωσα στην τσατσα μονο και μονο για να μην ξεσπασει στην κοπελιτσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
179
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Bonecrusher, Ημεδαπος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού