Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Απόγευμα Παρασκευής και πρόσβαση με αυτοκίνητο τελικά μαζοχισμός είναι για την περιοχή, αλλά τι να κάνουμε έτσι έτυχε... Η υπηρεσία πολύ ευγενική εξήγησε το πρόγραμμα (μετά ξαναθυμήθηκα το "ελεύθερα πιασίματα")και παρουσίασε το "κορμί". Πολύ καλό σύνολο εμφανισιακά και αύρα υποσχόμενη δυνατό παιχνίδι.



Στο δωμάτιο μπήκε "γκαζωμένη" με την κακή έννοια, ίσως από τον προηγούμενο συναγωνιστή. Άρχισε να μου λέει χαζογλύκες λες και τις διαβάζει στο ωτοκιου με αυτήν την φωνή που θυμίζει γάβγισμα και που μου έφερε το πρώτο ξενέρωμα αντί να δημιουργήσει ένα υποτυπώδες gfe. Έκανε ένα χιαστί τρίψιμο που μου έδωσε την ευκαιρία να απολαύσω την όντως κορυφαία κορμάρα της, και εκεί που φτιάχτηκα σταμάτησε για να μου δώσει οδηγίες πως να πιάνω το βυζί της και ότι δεν πρέπει να την αγγίζω στο μουνί(δεύτερο ξενέρωμα). άντε και αλλάξαμε γωνία τριψίματος, σε μια δόση πλησιάζει το κεφάλι και το στήθος προς το πρόσωπό μου και με παίρνει μια ανάμικτη ιδρωτίλα με δυσωσμία στόματος, ίσως από τις περιπτύξεις προηγούμενων συναδέλφων (τρίτο ξενέρωμα). Πάω να σώσω την κατάσταση και τις ζητάω να προχωρήσουμε στο δια ταύτα. Με ένα βλέμμα δυσαρέσκειας ξεκινάει ένα μηχανικό στοματικό χωρίς κάτι το ιδιαίτερο και τελειώνουμε με πισωκολλητό.



Δεν με ενθουσίασε παρά την καλή αρχική εντύπωση. Τι να το κάνουμε μόνο το κορμί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού