Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεφτηκα την Εμμανουελα απο το Ιασωνος 43.
Στην πρωτη μου βολτα δεν καταλαβα οτι ηταν αυτη.
Την ειχα παρει πριν χρονια αλλα με αλλο μαλλι και αλλο σωματοτυπο.
Βγηκε απο το καμαρακι σαν τρομαγμενη και ψιοχαμενη.
Ο γκειτσατσος ενημερωσε για φουλ στο φουλ προγραμμα χωρις να πει ονομα.
Ευχαριστησα και εκανα μια βολτα γιατι δεν ημουν σιγουρος αν ηταν η Εμμανουελα.
Σκεφτηκα να ρισκαρω και επεστρεψα.
Εδωσα το δεκαρικο και μπηκα στο ευρυχωρο δωματιο τελος δεξια και περιμενα χωρις να εχει εικονα η ιδια οτι εχω επιστρεψει.
Μετα απο αρκετη ωρα ηρθε η καυλιαρα με το χαμογελο στα χειλη αλλα και με μια αμηχανια...της μιλουσα στον πληθυντικο και με ρωτησε γιατι μιλαμε ετσι επισης στον πληθυντικο.
Ξαπλωσα,εβγαλε το διχτυωτο μαυρο πανωφορι της και με καβαλησε.
Ετριβε το μουνι της στην κοιλια μου ρουφαγε ρογες και απο το ησυχο προηγουμενο σαλοναρισμα μετατραπηκ σε αγριμι.
Τα προκατ τα ιδια οπως τα θυμομουν παλια...ρουφιγματα,χαστουκια,προστυχολογα,αναστεναγμοι,γλυψιμο πολυ καλο στα μπαλακια,περασμα προφυλακτικου με μαεστρια χωρις να το καταλαβω,φαινεται οτι θελει να υπηρετησει τον ανθρωπο που βρισκεται μεσα,με απολαυστικη πιπα και τον εβαζε ολο μεσα οσο πηγαινε!
Με καβαλησε και χτυπιοταν σαν λυσσασμενη,θεατρο αλλα καυλωτικο,το ζει!
Χουφτωνα τα μασταρια της που τα ειχε ζουμπηγμενα νωριτερα που φορουσε το πανωφορι της και τις καυλωμενες ρωγες της.
Με ρωτησε αν θελω να της τον χωσω εγω.
Ζητησα κωλο και με χαρα στηθηκε και ανοιξε τα κωλομερια της με θεα τα προνοτακουνα της αλλα και με τα μασταρια της να κρεμονται που τα εβλεπα απο τον καθρεφτη.
Ζητουσε με λυσσα αν της ισιωσω το κωλαντερο και να της χτυπαω τα κωλομερια.
Δεν το εκανα και παρακαλουσε να της τα χαστουκισω και συνεχιζα να μην ειμαι υπακουος και αρχισε να μου σφαλιαριζει το μπουτι και να με βριζει.
Της εριχνα δυνατες πουτσιες μεμ μερικες να παραμενουν μεσα βαθια για να αποφυγω το γρηγορο χυσιμο.
Δεν αντεξα πολυ ομως.
Μολις κατααβε οτι χυνω μου ζουλαγε τα αρχιδια σαν να ταν σταφυλια με πολυ ζουμι μεσα και ζηταγε να της πω τι εκανα στην κωλαρα της.
Πολυ ωραιο γαμησι,ειχα ξεχασει ποσο ωραια το κανει ολο το κονσεπτ.
Πριν ακομη σηκωθει με χυμενες τις βυζαρες της στο κρεβατι με ευχαριστησε αλλα ανεφερε οτι ηταν λιγο.
Δωσαμε ραντεβου για επομενη φορα αλλα χωρις υποσχεσεις απο την μερια μου οτι θα ειναι περισσοτερο.
Καθαρη με καποια σημαδια στην πλατη.
Δεν μυριζε και αρωμα η αφρολουτρο ,αλλα μυρωδια της κλεισουρας και της υγρασιας που ο αστατος καιρος φερνει κατα την διαρκεια της ημερας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.765
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, DeanCorso, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού