Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πορνοφιλοι γεια σας.Εχτες το πρωι θελοντας να πηδηξω κατι καλο,κοιταζω την λιστα μου με τα "υποψιν",(εχω κ τετοια!) κ ξεκινω απο την βεργας 3. Εκει αφου περασα απο τα κατω,ανεβαινω επανω με σκοπο να δω την λανα,αφου τις αλλες φορες πουχα παει ειχε γεματα δωματια κ εφευγα χωρις να την δω.Τα δωματια ηταν αδεια,ωραια λεω,κ η τσατσα μου παρουσιαζει την λανα. Ενας δυνατος θορυβος ακουστηκε,ενα ΜΠΑΜ, κοιταξα γυρω δε ειδα τιποτε.. Τελικα ηταν το σαγονι μου που επεσε στο πατωμα βλεποντας αυτο τον ..ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΟ!!Υπαρχουν πριν περιγραφες συναγωνιστων..27ετων,ψηλη,καλλιγραμη,χωρις να περισσευουν η να λειπουν κιλα,κ με ενα προσωπο θα ελεγα που αποπνεει αρχοντια.
Γενικως πολυ εντυπωσιακη!! Μπαινω στο δωματιο(καθαρο) κ ερχεται μετα απο λιγο.
Μου εριχνε ενα κεφαλι,χαχα,κ ξεκινησαμε με τριψιματα,χαδια,κ αυτη να με γλειφει τις ρογες.Ηταν καθαρη κ ευωδιαστη.Επειτα κατοπιν ερωτησης,τσιμπουκωμα ελευθερο,σε 2-3 στασεις:με αυτην αναμεσα στα ποδια μου,σε στυλ 69,κ στα 4. Το κλαρινο της καλης αισθησης,μετριου βαθους, κ καλης διαρκειας..Πεσαν κ κατι... ψωλοσκαμπιλα,κ αρχιδογλειψιμο. Επειτα μου περνα μια κοκκινη..σαμπρελλα,την στεινω στα 4 κ την γαμαω χαιδευοντας το κουλουρι της,κ δινοντας κωλομπατσες!.Μετα την γυριζω πλαγια, κ τελος σηκωνω τις ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ποδαρες της στους ωμους κ δινω πονο!! Σε ολη την διαρκεια αν κ δε ξερει τη γλωσσα,ηταν συνενοησημη κ προθυμη κ κυμαινεται μεταξυ gfe k pse.Για τελος πεταω την καποτα κ της δειχνω να με πιπωσει. Μη ξεροντας οτι κανει η οχι τελειοτικο στο στομα,κ μιας κ δε μου πε τιποτε.αποφασιζω μετα απο σκεψη 1/2 δευτερολεπτου( που να βρεις μυαλο τετοια στιγμη)να τα πεταξω στο λαρυγγι της!! Οποτε ανοιγω την...κανουλα, βογγωντας σα μοσχαρι,κ φευγουν τα πλουσια φλοκια μου στο λαρυγγι της,(μιας κ ταχα μαζεψει 3-4 μερες),ενω με ηρεμια βγαζει την τρελλαμενη ψωλη μου,για να πεσουν τα υπολοιπα πανω μου..Χωρις βιασυνη,με στραγγιζει,κ με...σκουπιζει καλα με χαρτι!!Ευχες, φιλακι,αποχωρηση.Εκατσα 12',η τσατσα ευγενικη κ δεν ενοχλησε.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ,ΘΕΤΙΚΑ :Αν κ εχω αδυναμια στις πιο τσουπωτες,με πλουσιες καμπυλες (ισως για αυτο να μη ξαναπαω),η λανα ανηκει αντικειμενικα στις ΚΑΡΑΜΟΥΝΑΡΕΣ που γαμιουνται καλα!!Προθυμη,καθαρη,κορμαρα, χωρις βιασυνη,κ σε χωρους στουντελου.
ΑΡΝΗΤΙΚΑ..ΨΕΓΑΔΙΑ: Θαθελα λιγο περισσοτερο βεντουζωμα των χειλιων της στο τσιμπουκωμα
κ αλλες..καποτες!! Οχι αυτες τις κοκκινες σαμπρελλες!!
Τελος κριτικης,πορνοδουλοι σας χαιρετω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάνα
mounakias*
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.406
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 oti na nai, giannos69, Tristan84 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2018
Ειναι για να μη φαινονται τα αιματα της περιοδου οι κοκκινες καποτες κ να μπορουν τα κοριτσια να γαμιουνται κ με περιοδο
28 Νοεμβρίου, 2018
ο ένας λέει καραμουνάρα και παρακάτω γράφει ο άλλος ότι έχει μαστάρια ψόφιας κατσίκας Money Mouth (κλαίω)

καραμουνάρα κατσίκα τελικά το πόρισμα Εμμμμ Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2