Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
3.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Είχα δει την κοπέλα σε πέρασμα μου πει ημερών διάβασα και εδώ ένα καλό σχόλιο και έτσι την είχα στα άμεσα υπ'όψιν. Έτσι και έκανα το λάθος χθες. Ανέβηκα τα σκαλοπάτια του οίκου μπήκα μέσα σκοτάδι...ήρθε αμέσως η κοντοπηθαρη Αλβανία τσατσά και μου είπε πολύ σκοτάδι εεε?... Φώναξε την Άννα από το διπλανό δωμάτιο που μάλλον κοιμόταν. Της έδωσα το εικοσαευρο και πέρασα στο μεγάλο δώμα. Η Άννα ήρθε σχετικά γρήγορα με πλησίασε βρωμάνε τα χνώτα της και το σώμα της άσχημη άλλα Όχι έντονη μυρωδιά. Χαμογελαστή για αγκαλίτσες η μυρωδιά της με αποθούσε. Της χάιδεψε το νινί της ενώ εκείνη άρχισε να ασχολείται με τον πούτσο μου με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό της είπα οχι, άρχισε να γλυφει οκ να διεκπερεωτικα προσπαθώντας να μην περάσει από τις μπάλες. Έκανε γλύψιμο για 35δευτερολεπτα το πολύ. Ξάπλωσε και άνοιξε τα πόδια στο δεξί της μπούτι ένα μεγάλο κόκκινο σπυρί της ρωτώ τι είναι αυτό μου λέει Είμαι αλεργαλλεργικική. Της Ρίχνω δύο η τρεις πουτσιες καθαρό μετά το της εικόνας της κ της μποχας της σταματω, λέω να της πάρω τον κώλο. Την γυρναω και τα κωλομέρια της γεμάτα σπυριά. Της χώνω την πούτσο στον βρωμερό σίγουρα κάτι της κλείνω τα μάτια και την γάλα γρήγορα και δυνατά...κάποια στιγμή χύνω αποτραβιεμαι από την σιχαμερή αυτή συνεύρεση σιχτιρίζοντας εμένα. Η κοπέλα δηλώνει Ρουμανα και αληθινά κατέληξε πως είναι Μολδαβη. Σίγουρα είναι Αλβανίδα από το τελευταίο ράφι της ράτσας της. Η κοπελα αυτη απο εμενα εχει το απόλυτο μάυρο. Η γνωμη μου να μην την πλησιαζετε το λιγοτερο ενα μετρο αποσταση. Μακριά.

Αυτά από εμένα.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 11, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
mela33
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.348
Πόντοι:
491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 george_tzi, xristos2010, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Πωωωωω μιλάμε για το απόλυτο αισχος έτσι πως μπόρεσες και τη γάμησες ρε φίλε πόσα μπάνια πρέπει να κάνεις για ξανανιωσεις ανθρώπος εγώ θα είχα ξερασει δεν θα μπορούσα με τίποτα κάπως έτσι θυμάμαι είχα παραξηγηθει με μια Μελαχρινή Μιλφ Βουλγάρα την Μελίνα βρωμαγε απαίσια η ανάσα τα χνωτα της και ήθελε γλωσσοφιλα δεν θα το ξεχάσω ποτέ θυμάμαι με το που έκανε κίνηση έβαλα την παλάμη μου μπροστά από το στόμα μου και της είπα αυστηρά οχιιι! την γάμησα τελείωσα και της είπα να πάει σε οδοντίατρο να δει μήπως έχει πρόβλημα και στραβωσε μιλάμε για σαπιλα μακριά
13 Σεπτεμβρίου, 2018
Είσαι ήρωας μας γλίτωσες..έλεγα να παω..
Λογικά το μεγάλο σπυρί στο μπούτι πρέπει να ειναι μόλυνση απο χρυσιζων σταφυλοκοκο,
Βγαίνει απο την μη καθαριότητα..
17 Μαΐου, 2020
Έχω πάει κι εγώ με την Άννα και είναι πραγματικά απορίας άξιον το να μπαίνεις κάπου να κάνεις πρωκτικό και CIM και τελικά να μην σου αρέσει! Όντως το απόλυτο χάλι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3