Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επισκεψη στο κολ 27β για να τιμησω την Σοφιια που εχω διαβασει παρα πολλα γιαδαυτη.
Ξανθια μετριου αναστηματος
ωραια στηθη ψιλοπεσμενα
και απο κωλο που διαβαζω κολαρα δεν εντυπωσιαστηκα.Δεν κρινω αρνητικα καμια κριτικη απο αλλους συναγωνιστες εκαλλου γουστα ειναι αυτα.
Περασα στο μεσα και τελευταιο δωματιο αριστερα.
Μεγαλο δωματιο με δυο ερ κοντισιο δεν δουλευαν παρολα αυτα το δωματιο ηταν ψυχρο.
Ηρθε το μιλφονι με χαμογελο και ενδιαφερον ποιος ειμαι και αν ειμαι καλα!
Εκανε προκατ και λιγο ισπανικο.
Πιπα με σκουφακι...εδω τωρα τα χαλαμε γιατι ηταν αεροπιπα μακρας διαρκειας,αλλα αεροπιπα.
Περασμα καραμελας και στις μπαλες και τιναγμα πουτσοκεφαλου στη γλωσσα.
Εκανε ερωτηση αν θελω σεξ.
Ναι,ημουν ετοιμος.
Πισωκολλητα και μου αρεσε παρα πολυ η διαφορα χρωματος απο τα σημαδια μαυρισματος του μαφιο της και ειδικα στον κωλο που γραφοταν το μαγιο στρινγκ.
Το στησιμο ωραιο καθως και η θεα....αλλα ηταν σε τετοια κλιση ωστε να ακουμπαει ο πεος μου το κοκαλο που εχουν εκει κατω μεσα στην τρυπα για γινεται καλυτερη τριβη και το διαπυστωσα αυτο (αν δεν κανω λαθος) γιατι μετα γλυστραγε στα γονατα και ανοιγε περισσοτερο.
Σφυροκοπουσα για αρκετα λεπτα στην ιδια σταση αλλες φορες πιο δυνατα αλλες πιο χαλαρα και εσφιγγα τα κωλομερια αλλα και τα ανοιγα για να δω αντιδρασεις.
Δεκτικη και σιγουρα και για πιο σκληρο σεξ.
Αλλα η εμπειρια της της εδωσε το ok και καταλαβε οτι εφτανα στο τελος και αρχισε να μου πιανει τα αρχιδια.
Δεν ξερω,κατι μαλλον μεσα στη τρυπα της πρεπει να δοθηκε το σημα γιατι σε εκεινο το σημειο σφυροκοπουσα σταθερα.
Εχω την εντυπωση οτι ειχε βαλει πολυ λιπαντικο διοτι γλυστρουσε ανετα ο πεος μου εκει κατω.

Μετα το περας πολυ ευγενικη και με χαμογελο αποχαιρετιστηκαμε.
Επισκεψη μια παρα τεταρτο τη νυχτα περιπου.
Ισως εγω να μην ημουν σε διαθεση
Ισωα η κοπελα να ηταν κουρασμενη.
Μετρια κατασταση για εμενα.

Βαζω 7 στη τσατσα γιατι ηταν ευγενικη και στην παρουσιαση και στο φευγα μου καθως και δεν ενοχλησε καθολου οσο ημουν μεσα η συγκεκριμενη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.765
Πόντοι:
1.710
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Bonecrusher, quaresma17.6

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού